Unikālais Augustovas kanāls – atpūta viesnīcā Golebiewski Bialystok **** un akvaparkā "Tropikana" – iepirkšanās Belostokā

Belostoka gerbonisCeļojuma ilgums - 2 dienas/ 1 nakts

Grupas ( 40 + 2 ) pasūtīts brauciens

Cena personai no 85.00 EUR

Grupas organizētājiem autobuss, viesnīca un ieejas biļetes – bez maksas!

Ja grupā cits cilvēku skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

1.diena – Rīga – Lietuva – Augustova – Belostoka

No rīta izbraucam no Rīgas

Ceļš pa Latviju un Lietuvu

Apstāšanās uz Lietuvas – Polijas robežas

Dodamies uz Augustovu

Augustova pirmo reizi rakstos minēta 1496. gadā, bet pilsētas tiesības 1557. gadā tai piešķīra Sigismunds II Augusts, no kura arī pilsētas nosaukums. Līdz Ļubļinas ūnijai 1596. gadā pilsēta ietilpa Lietuvas lielkņazistē, bet vēlāk - Polijā. 1970.gadā Augustova tika oficiāli atzīta par kūrortpilsētu. Cilvēki šeit ierodas, lai baudītu Mazūrijas ezeru skaisto dabu un Augustovas kanālu.

Aizraujošs brauciens ar kuģīti pa Augustovas kanālu. Augustova lepojas ar 19.gadsimta tehnikas brīnumu – Augustovas kanālu. Kanāla kopējais garums ir 101,2 km. Šajā posmā ir uzceltas 18 slūžas - 14 no tām atrodas Polijas pusē, 1 pierobežā un 3 Baltkrievijā. Ūdens līmeņa starpība atsevišķos baseinos ir no 0,80 līdz 9,80 metriem.

Izbraucam uz Belostoku

Belostoka ir Podlases vojevodistes administratīvais centrs un lielākā pilsēta reģionā, kurā dzīvo 295 tūkstoši iedzīvotāju. Viduslaikos zemes, kurā atrodas Belostoka, piederēja Mazovijas valdniekiem un Vācu ordenim. No 14.gadsimta zeme bija Lietuvas lielkņazistes sastāvā. Leģenda vēsta, ka pilsētu 1320.gadā dibināja Lietuvas dižkunigaitis Ģedimins. Pieminot to, līdz pat 1991.gadam baznīcas lietās pilsēta bija pakļauta Viļņai. Šodien šis reģions ir pazīstams kā “zaļās plaušas” Polijas ziemeļaustrumos. Belostokas ievērojamākie vēstures objekti piesaista tūristus no daudzām valstīm, kā arī pilsēta var lepoties ar savu kultūras bagātību un tirgus dzīvi.

Reģistrējamies viesnīcā Golebiewski Bialystok ****

Viesnīca atrodas pašā Belostokas centrā. Tās tuvumā atrodas krāšņā 18.gadsimta Braņicka pils, teātris un gleznainais pilsētas parks.

Vakariņas viesnīcā

Varēsiet lieliski pavadīt laiku un atpūsties viesnīcā Golebiewski Bialystok ****

Papildus komfortablajiem nakšņošanas apstākļiem, piedāvājam apmeklēt ūdens atrakciju parku "Tropicana", kas ietver:
atpūtas baseinu ar viļņiem (garums 15 m, platums 12 m, dziļums līdz 1,6 m), sporta baseinu (garums 25 m, platums 12 m, dziļums no 1,6 m līdz 2,3 m), burbuļvannas: dubļu vannu, magnija-kalcija vannu, sārmaino vannu; divus ūdens slīdkalniņus, rotaļu baseinu bērniem (dziļums līdz 40 cm), trīs saunas: divas sausās un vienu tvaika pirti; sāls un sniega-ledus alas.

No plkst. 21.00 viesnīcas naktsklubā varēsiet pavadīt unikālu vakaru klausoties mūzikas hītus un baudot izmeklētus dzērienus. Ieeja viesnīcas viesiem ir bezmaksas.

Tie, kuri vēlēsies, varēs doties vakara pastaigā pa pilsētas vēsturisko centru.

Nakts viesnīcā

 

2.diena – Belostoka – Lietuva – Rīga

Brokastis viesnīcā

Brīvais laiks. Varēsiet atkal apmeklēt ūdens atrakciju parku "Tropicana" vai pastaigāties pa pilsētas vēsturisko centru.

12.00 izbraucam no viesnīcas

Izbraucam iepirkties uz lielveikalu "Auchan", kura pirmsākumi meklējami Francijā. Par pirkumiem varēsiet ietaupīt līdz pat 50%. Un cenas visus patīkami pārsteigs!

Pēc tam izbraucam uz Rīgu

Apstāšanās uz Polijas - Lietuvas robežas

Vakarā atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta autobusā
* nakts **** viesnīcā ar vakariņām un brokastīm
* grupas vadītāja pakalpojumi

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
* brauciens ar kuģīti pa Augustovas kanālu - 30.00 PLN personai

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!

 

Valūtas kurss 1 EUR = ~ 4.25 PLN

 

 

Augustova Belostoka