Atpūta viesnīcā Golebiewski Bialystok **** un akvaparkā "Tropikana" – Braņicku pils – iepirkšanās Belostokā

Belostoka gerbonisCeļojuma ilgums - 2 dienas/ 1 nakts

Grupas ( 40 + 2 ) pasūtīts brauciens

Cena no 90.00 EUR personai

Grupas organizētājiem autobuss, viesnīca un ieejas biļetes – bez maksas!

Ja grupā cits cilvēku skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

1.diena – Rīga – Lietuva – Polija: Belostoka

6.00 izbraucam no Rīgas

Ceļš pa Latviju un Lietuvu

Apstāšanās uz Lietuvas – Polijas robežas

Ceļojumu turpinām uz Belostoku

Belostoka ir Podlases vojevodistes administratīvais centrs un lielākā pilsēta reģionā, kurā dzīvo 295 tūkstoši iedzīvotāju. Viduslaikos zemes, kurā atrodas Belostoka, piederēja Mazovijas valdniekiem un Vācu ordenim. No 14.gadsimta zeme bija Lietuvas lielkņazistes sastāvā. Leģenda vēsta, ka pilsētu 1320.gadā dibināja Lietuvas dižkunigaitis Ģedimins. Pieminot to, līdz pat 1991.gadam baznīcas lietās pilsēta bija pakļauta Viļņai. Šodien šis reģions ir pazīstams kā "zaļās plaušas" Polijas ziemeļaustrumos. Belostokas ievērojamākie vēstures objekti piesaista tūristus no daudzām valstīm, kā arī pilsēta var lepoties ar savu kultūras bagātību un tirgus dzīvi.

Apmeklēsim Braņicku pili, kas ir viena no skaistākajām baroka arhitektūras celtnēm šajā Eiropas daļā. Interjeri veidoti grezni un izsmalcināti, tāpēc pili dēvē par "Polijas Versaļu". Braņicku pils - kroņa hetmaņa Jana Klemensa Braņicka rezidence Belostokā, celta 18.gadsimta vidū baroka stilā kā "Podlases Versaļa". Ainavu parkā ir saglabājies viesu paviljons, militārā noliktava, oranžērija un citas ēkas. Pateicoties tam, ka tika uzcelta Braņicku pils, Belostoka panāca, ka tai tika piešķirts pilsētas statuss. Pašlaik pilī atrodas medicīnas institūts.

Pēc tam iekārtojamies viesnīcā Golebiewski Bialystok **** Viesnīca atrodas pašā Belostokas centrā. Tās tuvumā atrodas krāšņā 18.gadsimta Braņicka pils, teātris un gleznainais pilsētas parks.

Brīvais laiks

Vakariņas viesnīcā

Varēsiet lieliski pavadīt laiku un atpūsties viesnīcā Golebiewski Bialystok ****

Papildus komfortablajai nakšņošanai, viesnīca piedāvā apmeklēt ūdens atrakciju parku "Tropikana", kas sevī ietver:
atpūtas baseinu ar viļņiem (garums 15 m, platums 12 m, dziļums līdz 1,6 m), sporta baseinu (garums 25 m, platums 12 m, dziļums no 1,6 m līdz 2,3 m), burbuļvannas: dubļu vannu, magnija-kalcija vannu, sārmaino vannu; divus ūdens slīdkalniņus, rotaļu baseinu bērniem (dziļums līdz 40 cm), trīs saunas: divas sausās un vienu tvaika pirti; sāls un sniega-ledus alas. Jums jābūt līdzi peldēšanās piederumiem, kā arī dvielim un gumijas čībām.

No plkst. 21.00 viesnīcas naktsklubā varēsiet pavadīt unikālu vakaru klausoties mūzikas hītus un baudot izmeklētus dzērienus.

Nakts viesnīcā

 

2.diena – Belostoka – Lietuva – Rīga

Brokastis viesnīcā

Brīvais laiks. Varēsiet atkal apmeklēt ūdens atrakciju parku "Tropikana" vai pastaigāties pa pilsētas vēsturisko centru.

12.00 izbraucam no viesnīcas

Izbraucam iepirkties uz lielveikalu "Auchan", kura pirmsākumi meklējami Francijā. Par pirkumiem varēsiet ietaupīt līdz pat 50%. Un cenas visus patīkami pārsteigs!

Pēc tam izbraucam uz Rīgu

Apstāšanās uz Polijas - Lietuvas robežas

Ceļš pa Lietuvu un Latviju

Vēlu vakarā atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta tūrisma klases autobusā
* nakts **** viesnīcā
* vakariņas un brokastis (zviedru galds)
* ūdens atrakciju parks "Tropikana"
* naktsklubs
* grupas vadītāja pakalpojumi
 
Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
* ieejas biļetes:

Braņicku pils:
tūristu maršruts: Belostokas medicīnas universitātes medicīnas vēstures un farmācijas muzejs un pils parādes telpas - pieaugušajiem 12 PLN, bērniem 6 PLN

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!

 

Valūtas kurss 1 EUR = ~ 4.25 PLN

 

 

Belostoka 1