Laika centrs "Wittenstein" Paides nocietinājuma tornī - Rakveres cietoksnis - Vīlandes pilsēta

Rakveres gerbonis

Ceļojuma ilgums - 1 diena

Grupas ( 40 + 3 ) pasūtīts brauciens 

Cena 22.00 EUR skolēnam

Skolotājiem autobuss un ieejas biļetes - bez maksas !

Ja grupā cits skolēnu skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

6.00 izbraucam no skolas

Ceļš pa Latviju un Igauniju

Pa ceļam neliela apstāšanās

Ierodamies Paidē

Pilsēta Paide atrodas pašā Igaunijas sirdī, tika uzcelta Teitoņu ordeņa pilsētiņas vietā. Pilsētiņa apbur ar savu gleznaino ezeru un Igaunijai raksturīgajiem dabas skatiem, kā arī ar garo vēsturi, krāšņiem gadatirgiem un unikālo kultūru.

Apmeklējam Laika centru "Wittenstein" Paides nocietinājuma tornī. Vallimē kalnā nocietinājuma tornī ir izveidots laika centrs "Wittenstein". Laika mašīnas lomā ir lifts, kas aizved no viena laikmeta citā. Torņa stāvos var iepazīties ar senajiem laikiem, ordeņa laikiem, karaļu un caru laikmetu, okupācijas un neatkarīgās Igaunijas laiku un neatkarības atjaunošanas laiku. Laika centrā ir plaši izmantoti skaņas un gaismas efekti, videoprogrammas un imitācijas.

Vēlāk dodamies uz Rakveri

Rakvere ir Igaunijas piektā lielākā pilsēta Rakvere apmeklētājus piesaista ar iespaidīgajām 13.gadsimta pilsdrupām, modernu pilsētas laukumu un attīstītu SPA kultūru.

Apmeklējam Rakveres cietoksni. Rakverē esošais cietoksnis piedāvā daudzas aizraujošas aktivitātes visai ģimeni! Atbraucot uz cietoksni, nonāksiet tematiskajā parkā, kas ir izveidots saskaņā ar 16.gadsimta sadzīves apstākļiem, kur gan mazie, gan arī lielie apmeklētāji varēs pavadīt aizraujošu dienu, iejusties bruņinieka vai karavīra tēlā, izklaidēties un iemācīties šo un to par viduslaiku un agrīnā jaunā laika cilvēku dzīvi. Šeit darbojas arī spīdzināšanas kambaris, nāve istaba un elle, bārddziņa darbnīca un alķīmiķa darbnīca. Cietoksnī ir krogs, kur var nobaudīt ēdienus, kas pagatavoti pēc viduslaiku receptēm.

Tālāk ceļš ved uz Vīlandi

Dosimies pastaigā pa pilsētas vēsturisko centru. Vīlande - fantastiskā pilsētiņa, kas slēpjas dziļi Dienvidigaunijas mežos, glabā iespaidīgas pilsdrupas, kas reiz bijušas Livonijas ordeņa pils. Tuvumā esošā ezera skaistās ainavas un koka arhitektūra Vīlandi padara par iemīļotu vietu gan dabas, gan kultūras mīļotājiem.

Pēc tam dodamies uz Vīlandes tirdzniecības centru

Izbraucam uz Rīgu

Ceļš pa Igauniju un Latviju

Pa ceļam neliela apstāšanās

Vakarā atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta tūrisma klases autobusā
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi
* visas ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
* ieejas biļetes:

Laika centrs "Wittenstein" - pieaugušajiem 8.00 EUR, skolēniem 5.00 EUR

Rakveres cietoksnis - pieaugušajiem 9.00 EUR, skolēniem 7.00 EUR

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!

 

 

Paide Vilande Rakvere