Pasakainais Minhauzena muzejs - Limbaži un šinšillu un paipalu audzētava

Limbazu gerbonisCeļojuma ilgums - 1 diena

Grupas ( 40 + 3 ) pasūtīts brauciens

Cena 17.00 EUR skolēnam

Skolotājiem autobuss un ieejas biļetes - bez maksas !

Ja grupā cits skolēnu skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

No rīta izbraucam no skolas

Ierodamies Duntē

Apmeklējam Minhauzena muzeju. Muzejā ataust atmiņā stāsti par pulkveža Hieronīma Kārļa Frīdriha barona fon Minhauzena neticamajiem piedzīvojumiem. Šeit apskatāmi neparasti eksponāti - ieroči, medību trofejas un, protams, paša Minhauzena vaska figūra. Muzejs – sapņa un fantāzijas iemiesojums, kurā nešķiramā duetā ir apvienojušies prieks un asprātība. Pastāvīgā vēstures ekspozīcija "Minhauzena pasaule" piedāvā iepazīt baronu kā prinča Antona Ulriha pāžu Ukrainas stepēs un Krievijas galmā, kā armijas virsnieku, mīlošu vīru, kaislīgu mednieku un aizrautīgu stāstnieku – cilvēku, kurš aizgūtnēm bauda dzīvi, saglabājot spēju smieties par sevi un citiem, un citādāk skatīties uz pasauli. Muzeja pirmajā stāvā apskatāma Minhauzena slavas zāle, savukārt otrajā stāvā savu mājvietu atradušas gan esošo, gan bijušo slavenību vaska figūras.

Ceļojumu turpinām uz Limbažiem

Dosimies pastaigā pa pilsētas vēsturisko centru
Limbaži - sena Hanzas savienības pilsēta, bijušais Rīgas arhibīskapijas tā sauktā Līvu gala administratīvais centrs un Rīgas arhibīskapa rezidences pilsēta 14.-16.gadsimtā.

Tālāk ceļš ved uz Vidrižiem

Apmeklēsim šinšillu un paipalu audzētavu saimniecībā "Sautlāči". Uzzināsiet visu par šinšillu izcelsmi, aplūkosiet un samīļosiet zvēriņus. Varbūt tieši šeit atradīsiet mīluli sev? Vai zinājāt, ka šinšillas ir lieliski mājdzīvnieki un to mūža ilgums var sasniegt 15 gadus? Būs iespējams apskatīt arī paipalas un reti sastopamus putnus.

Vakarpusē atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta tūrisma klases autobusā
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi
* visas ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* veselības apdrošināšana
* ēdināšana
* ieejas biļetes: 

Minhauzena muzejs – pieaugušajiem 3.50 EUR, skolēniem 2.50 EUR

Šinšillu un paipalu audzētava "Sautlāči" - apmeklētājam 2.00 EUR

 

 

Minhauzena Limbazi