Autobusu ceļojumi skolēniem

Autobusu ceļojumi kolektīviem

Pasakainais Minhauzena muzejs - unikālais "Dzīvā sudraba" muzejs - šinšillu un paipalu audzētava

Limbazu gerbonisCeļojuma ilgums - 1 diena

Grupas ( 40 + 3 ) pasūtīts brauciens

Cena 15.00 EUR skolēnam

Skolotājiem autobuss un ieejas biļetes - bez maksas !

Ja grupā cits skolēnu skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

No rīta izbraucam no skolas

Ierodamies Duntē

Apmeklējam Minhauzena muzeju. Muzejā ataust atmiņā stāsti par pulkveža Hieronīma Kārļa Frīdriha barona fon Minhauzena neticamajiem piedzīvojumiem. Muzejā apskatāmi neparasti eksponāti - ieroči, medību trofejas un, protams, paša Minhauzena vaska figūra. Muzejs – sapņa un fantāzijas iemiesojums, kurā nešķiramā duetā ir apvienojušies prieks un asprātība. Pastāvīgā vēstures ekspozīcija "Minhauzena pasaule" piedāvā iepazīt baronu kā prinča Antona Ulriha pāžu Ukrainas stepēs un Krievijas galmā, kā armijas virsnieku, mīlošu vīru, kaislīgu mednieku un aizrautīgu stāstnieku – cilvēku, kurš aizgūtnēm bauda dzīvi, saglabājot spēju smieties par sevi un citiem, un citādāk skatīties uz pasauli. Muzeja pirmajā stāvā apskatāma Minhauzena slavas zāle, savukārt otrajā stāvā savu mājvietu atradušas gan esošo, gan bijušo slavenību vaska figūras.

Tālāk dodamies uz Limbažiem

Apmeklējam Oļega Auzera "Dzīvā sudraba" muzeju. Vārds "dzīvais" nozīmē, ka apmeklētāji var ne vien sudrabu skatīt, bet arī paši iemēģināt roku sudrablietu darināšanā. Muzejā ļausieties gida stāstījumam, apskatot muzeja eksponātus, noklausīsieties izglītojošu lekciju par sudraba pielietošanu medicīnā, nogaršosiet "dzīvā sudraba ūdeni", ielūkosieties juveliera darbnīcā, vērosiet sudraba lodēšanas paraugdemonstrējumus, kā arī varēsiet aplūkot mākslinieka un sudraba meistara O.Auzera darbus.

Pēc tam izbraucam uz Vidrižiem

Apmeklējam šinšillu un paipalu audzētavu zemnieku saimniecībā "Sautlāči". Uzzināsiet visu par šinšillu izcelsmi, aplūkosiet un samīļosiet zvēriņus. Varbūt tieši šeit atradīsiet mīluli sev? Vai zinājāt, ka šinšillas ir lieliski mājdzīvnieki un to mūža ilgums var sasniegt 15 gadus? Būs iespējams apskatīt arī paipalas un reti sastopamus putnus.

Vakarā atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta autobusā
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi
* visas ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* veselības apdrošināšana
* ēdināšana
* ieejas biļetes: 

Minhauzena muzejs – pieaugušajiem 3.50 EUR, skolēniem 2.50 EUR

"Dzīvā sudraba" muzejs – pieaugušajiem 5.00 EUR, skolēniem 2.00 EUR

Šinšillu un paipalu audzētava "Sautlāči" - apmeklētājam 2.00 EUR

 

 

Minhauzena Limbazi