Klaipēdas vecpilsēta - delfīnu šovs - Lietuvas vasaras galvaspilsēta Palanga un dzintara muzejs

Klaipedas aprinkisCeļojuma ilgums - 1 diena

Grupas ( 40 + 3 ) pasūtīts brauciens

Cena 20.00 EUR skolēnam

Skolotājiem autobuss un ieejas biļetes - bez maksas !

Ja grupā cits skolēnu skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

No rīta izbraucam no skolas

Ceļš pa Latviju un Lietuvu

Pa ceļam neliela apstāšanās

Ierašanās Klaipēdā

Klaipēda – ostas pilsēta atrodas vietā, kur saplūst Baltijas jūra un Kuršu joma, un ir trešā lielākā pilsēta Lietuvā. Ir zināma precīza pilsētas dzimšanas diena - tas ir 1252.gada 1.augusts, kad Kurzemes bīskaps Heinrihs pasludināja Mēmelburgas (Mēmeles) cietoksni par Kurzemes bīskapijas centru. Vēsturiski pilsēta vienmēr ir piesaistījusi ar savu stratēģisko atrašanās vietu un izeju uz Baltijas jūru.

Apmeklēsim pilsētas vēsturisko centru. Vecpilsētas kārtīgais vācu stils piesaista ar savu unikālo arhitektūru. Aplūkosim 18. un 19.gadsimta pildrežģu stila ēkas, senās noliktavas, Danas upes krastmalu un burinieku "Meridiāns". Tāpat redzēsim Teātra laukumu un Tāravas Anniņas skulptūru.

Ar prāmi pārceļamies uz Kuršu kāpu

Pastaiga pa Kuršu kāpu līdz Lietuvas jūras muzejam un delfinārijam, lai noskatītos delfīnu priekšnesumu. Šovs - aizraujošs priekšnesums ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Pēc šova atgriežamies ar prāmi atpakaļ uz Klaipēdu un izbraucam uz Palangu

Palangas vēsture sākas 18.gadsimtā, kad tā bija vienkāršs zvejnieku ciemats. 19.gadsimtā grāfs Tiškevičs, vietējās dabas krāšņuma apburts, šeit nolēma izveidot kūrortu. Šodien Palanga ir mūsdienīgs kūrorts ar daudzām viesnīcām un villām, plašu un tīru pludmali un attīstītu infrastruktūru. 

Apmeklējam Dzintara muzeju. Muzejs savu darbu sāka 1963.gada 3.augustā. Dzintara muzeja ekspozīcija ir izvietota 15 istabās un kopumā apskatāmi aptuveni 4 500 dažādi dzintara eksponāti.

Dosimies pastaigā pa kūrortpilsētu Palangu - grāfa Tiškeviča parks, Birutes kalns, Basanavičusa iela (pilsētas centrs ar izklaidēm, kafejnīcām un restorāniem), jūras tilts.

Vakarā atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta autobusā
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi
* visas ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
* biļetes:

Prāmis uz Kuršu kāpu - brauciens turp - atpakaļ 1.00 EUR

Delfīnu šovs – pieaugušajiem 6.00 EUR, skolēniem 3.00 EUR (no 1.jūnija līdz 31.augustam pieaugušajiem 9.00 EUR, skolēniem 4.50 EUR)

Dzintara muzejs - pieaugušajiem 4.00 EUR, skolēniem 2.00 EUR

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!

 

 

Klaipeda-palanga