Kūrortpilsēta Birštona - Kauņas vecpilsēta

Lietuva gerbonis 27Ceļojuma ilgums - 1 diena

Grupas ( 40 + 3 ) pasūtīts brauciens

Cena 20.00 EUR skolēnam

Skolotājiem brauciens bez maksas!

Ja grupā cits skolēnu skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

No rīta izbraucam no skolas

Ceļš pa Latviju un Lietuvu

Pa ceļam neliela apstāšanās

Ierodamies Birštonā

Pastaiga pa kūrortpilsētu Birštonu - balneoloģiskais un dūņu terapijas kūrorts atrodas 90 km attālumā no Viļņas. Pilsēta atrodas skaistā vietā, kur Nemūnas upe met vairākas cilpas. Birštona slavena ar minerālūdens avotiem un ārstnieciskajām dūņām, atklātām 19.gadsimtā. Jau viduslaikos šeit bija Lietuvas valdnieku iecienīta medību vieta, tāpēc viens no minerālūdens avotiem ir nosaukta par godu Lietuvas dižkunigaitim Vītautam - "Vytautas". Birštona – tīra un mājīga mazpilsētiņa, ideāli piemērota klusām ģimenes brīvdienām.

Pēc tam izbraucam uz Kauņu

Kauņa ir otra lielākā un nozīmīgākā Lietuvas pilsēta. Pirmoreiz rakstos tā pieminēta 1361.gadā. Savulaik bijusi Lietuvas Republikas "pagaidu galvaspilsēta" (1920.-1940.gados). Kauņa lepojas ar kompaktu, labi saglabājušos vecpilsētu, kurā ir daudz vērtīgu kultūras un arhitektūras pieminekļu. Tagad Kauņu dēvē par studentu pilsētu un basketbola galvaspilsētu. Kauņa atrodas pie Neris ietekas Nemunā.

Ekskursija pa Kauņas vecpilsētu: Kauņas pils, Sv. Jura baznīca, Rātslaukums, Sv. apustuļu Pētera un Pāvila katedrāle-bazilika, Jezuītu baznīca, Pērkona nams, Vītauta Dižā baznīca, Viļņas iela, prezidentu pils, Laisves (Brīvības) aleja, piemineklis Vītautam Dižajam, Vienības laukums.

Vakarā atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta autobusā
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi
* visas ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!

 

 

Kauna Birstona