Ceļojums uz Igauniju - Svētki "Hanzas dienas Pērnavā"

Parnu gerbonis

Izbraukšana 2020.gada 4.jūlijā

Ceļojuma ilgums - 1 diena

Grupas ( 40 + 2 ) pasūtīts brauciens

Cena 18.00 EUR personai

Grupas organizētājiem brauciens – bez maksas!

Ja grupā cits cilvēku skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

7.30 izbraucam no Rīgas

Ceļš pa Latviju un Igauniju

Pa ceļam kafijas pauze

Ierodamies Pērnavā

Kopš 1996.gada kūrortpilsēta Pērnava tiek dēvēta Igaunijas vasaras galvaspilsētu. Pilsētu dibināja Hanzas savienības tirgotāji 1346.gadā un kļuva par nozīmīgu ostu vēlajos viduslaikos. Šai viduslaiku pilsētai ir raksturīgs bezrūpības un romantikas gars. Igaunijas lielākajā kūrortpilsētā Pērnavā ir daudz restorānu, kokteiļbāru un spa - no liela ūdens parka līdz mājīgai ūdens procedūras vietai un pirtij vēsturiskā stilā. Plašas balto smilšu pludmales, sekli ūdeņi un "labākā saule Igaunijā" piesaista gan igauņus, gan daudzos viesus. Skaistā promenāde ir ideāli piemērota pārgājieniem, riteņbraukšanai un skrituļslidām, bet bērnu rotaļu laukumi, strūklakas un rotaļu laukumi palīdzēs padarīt jūsu bērna dienu jautru un prieku pilnu.

Dosimies pastaigā pa vecpilsētu: Sv. Elizabetes baznīca, Sv. Katrīnas baznīca, rātsnams, Tallinas vārti, Sarkanais tornis, 17.gadsimta dzīvojamās mājas un Pērnavas promenāde.

Pēc tam apmeklējam svētkus "Hanzas dienas Pērnavā". Viduslaiku un mantotās kultūras festivāls sola daudz kā interesanta: viduslaiku tirgu, amatnieku gadatirgu, mājdzīvnieku gadatirgu, bruņinieku un laivinieku apmetnes, turnīrus ar lokiem un zobeniem, izklaides bērniem, dažādas atrakcijas un izstādes, izjādes ar zirgiem, koncertus un viduslaiku teātri.

19.00 izbraucam uz Rīgu

Ceļš pa Igauniju un Latviju

Pa ceļam kafijas pauze

Vakarā atgriežamies Rīgā 

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta tūrisma klases autobusā
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi
* visas ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā
 
Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!

 

 

Parnu akvaparks