Ļvova – pilsēta muzejs Kameņeca-Podoļska – noslēpumainā pilsēta Odesa un atpūta pie Melnās jūras!...– senā Lucka

Oseda gerbonisCeļojuma ilgums - 10 dienas/ 9 naktis

Grupas ( 40 + 2 ) pasūtīts brauciens

Cena no 457.00 EUR personai

Grupas organizētājiem autobuss, viesnīcas un ieejas biļetes – bez maksas!

Ja grupā cits cilvēku skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

1.diena  Rīga  Lietuva  Polija

17.00 izbraucam no Rīgas

Ceļš pa Latviju, Lietuvu un Poliju ar nelielām pauzēm atpūtai

 

2.diena – Polija – Ukraina: Ļvova

Ceļš pa Poliju (nakts brauciens)

Apstāšanās uz Polijas – Ukrainas robežas

Ceļš tālāk ved uz Ļvovu

Ļvova (Ļviva) – pilsēta Ukrainas rietumos, to 13.gadsimta vidū dibināja Galīcijas kņazs Danilo, un jau 1272.gadā Ļvova kļuva par Galīcijas-Volīnijas kņazistes galvaspilsētu. Ļvova – Rietumukrainas kultūras galvaspilsēta, kā arī ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Vecpilsēta ir harmonisks eiropeisks stūrītis, kur ir saglabājušās gan senas mājas, gan dievnami, gan mājīgas šauras ieliņas. Šeit ierodas, lai pastaigātos pa centru, apmeklētu muzejus, klausītos daudzos ielu muzikantus un iepazīties ar bagāto Rietumukrainas kultūru. Un, protams, nevajadzētu aizmirst par sātīgo virtuvi, vietējo kafiju un kafijas tradīcijām, un pārsteidzoši garšīgo šokolādi. Tas viss ir gatavots pēc unikālām gadsimtiem senām receptēm.

Iekārtojamies viesnīcā

Ekskursija pa Ļvovas vēsturisko centru. Dodamies uz gleznaino parku "Augstā pils". Uz kalna virsotni ved garas kāpnes. Uz pilskalna, kur uzcelta "Augstā pils", 413 metru augstumā virs jūras līmeņa ir izveidots unikāls skatu laukums, kuram nav līdzīgu visā Eiropā. No tā paveras brīnišķīgs skats uz Ļvovas vecpilsētu, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu apmeklētāju. Neaizmirstiet apbruņoties ar fotoaparātu, lai iemūžinātu šādu skaistumu.
Pils kalns, kura virsotnē 13.gadsimtā tika uzcelta kņaza Galīcijas Daņilo nocietināta koka dzīvesvieta, tika nosaukta par Augsto pili, pretēji citai - Lejas pilij. Akmens pils celtniecība 1362.gadā tiek saistīta ar Polijas karali Kazimiru, kurš iekaroja Galīciju. Pirmo reizi Augsto pili ieņēma Ļvovas aplenkuma laikā 1648.gadā Maksima Krivonosa vadītie kazaki. Pēc tam 1648.gadā garnizons tika izvests no pils, bet 1672.gadā turki to iekaroja bez cīņas. 18.gadsimta sākumā Augsto pili iekaroja un daļēji sagrāva zviedru karaspēks. Un cietoksnis zaudēja savu stratēģisko nozīmi. Kopš 18.gadsimta vidus torņus un sienas pakāpeniski izjauca, lai izmantotu kā celtniecības materiālus, un 19.gadsimtā pils bija gandrīz pilnībā demontēta. 1835.gadā Pils kalna nogāzēs tika ierīkots Augstās pils parks. No vecās pils bija saglabājies tikai dienvidu akmens sienas fragments ar atverēm, kas aizsargāja ieeju pilī.
Pēc tam dosimies pastaigā pa vecpilsētu. Redzēsiet senās pilsētas galvenās ielas, pilsētas sirdi - Tirgus laukumu, kura arhitektūras ansamblis veidojās 14. - 19.gadsimtu laikā, un 1827. - 1835. gados celto Ļvovas rātsnamu. Iegremdēsieties armēņu un ebreju kvartālu dzīvē. Gadsimtiem senu Ļvovas varenību demonstrē senie nocietinājumi: 1554. - 1556.gados celtais Pulvertornis, renesanses laika militārās aizsardzības arhitektūras piemineklis; Pilsētas arsenāls, renesanses laikmeta aizsardzības arhitektūras piemineklis, būvēts 1554. – 1556.gados; Karaliskais arsenāls, celtais pēc karaļa Vladislava IV rīkojuma 1646.gadā, un aizsardzības sienu fragmenti. Garīgo stiprumu atklās Ļvovas dievnami: 1356. - 1363.gados celtā Armēņu katedrāle, viens no senākajiem reliģiskās arhitektūras pieminekļiem Ukrainā. Garnizona Sv. Apustuļu Pētera un Pāvila baznīca, celta 1610. - 1630. gados baroka stilā. Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas bazilika, celta gotikas stilā 1360. - 1479.gados. 1749.gadā dibinātā majestātiskā Dominikāņu katedrāle un baroka klosteris. Debesbraukšanas baznīcas ansamblis, 16. - 17.gadsimta renesanses arhitektūras piemineklis, un Trīs svēto kapela, ansambļa daļa, kas savienota ar baznīcu 19.gadsimta vidū.

Pēc tam apmeklēsim "Ļvovas kafijas raktuvi". "Ļvovas kafijas raktuve" («Львівська Копальня Кави») ir radoša kafejnīca-grāmatnīca pie tirgus laukuma Ļubomirsku vēsturiskajā greznajā ēkā. Šeit atbildēs uz jautājumu – kur Ļvovā iegūst kafiju. Izrādās, ka tā tiek izrakta raktuvē zem rātsnama! Apmeklētāji var noiet lejā un pat redzēt kafijas "iegūšanas" procesu. "Ļvovas kafijas raktuves" augšstāva kafijas pupiņas tiek grauzdētas un gatavoti vairāk nekā 30 veidu kafijas dzērienu: "Banderoviešu", "Donbasa iedzīvotājiem", "Vakara", "Rīta", "Franz Joseph", "Kad līst lietus", "Ar labu nakti " un citi.

Tālāk apmeklējam muzeju "Šokolādes zeme". Muzejs ir ne tikai vieta ar interesantiem saldiem eksponātiem, bet arī maģiska neaizmirstamu iespaidu pasaule. Tirgus laukumā itāļu pagalmiņā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem izveidoja šokolādes muzeju. Visi apmeklētāji saldumu degustēšanā var piedalīties bez maksas!

Brīvais laiks

Tumšajā laikā Ļvova izskatās savdabīga - apgaismotas ielas, nami un dievnami. Vakara pastaigā pa pilsētu var atklāt kaut ko pilnīgi citu, jaunu un noslēpumainu.

Vispopulārākie Ļvovas restorāni: "Криївка" un "Сало":
Restorāns "Криївка": kulta vieta Ļvovā un ļoti iecienīts restorāns. Kafejnīca ir noformēta Ukrainas nemiernieku armija kareivju pazemes "bāzes" stilā, kas piesaista daudzu Ļvovas viesu uzmanību. Lai iekļūtu "Криївка", ir nepieciešams parunāt ar kareivi, kurš pieprasa "kodēto" saukli ("Слава Україні!"), un, saņēmis pareizo atbildi, atver durvis. Pie ieejas pazemē viesim var ieliet īpašā alkoholiskā dzēriena "Медовухa" glāzīti. Ukraiņu virtuves ēdieni tiek pasniegti militāra rakstura traukos, tomēr tas tikai pasvītro iestādes orientāciju. Restorāns "Криївка" ir visvairāk apmeklētākā iestāde Eiropā - 1 miljons apmeklētāju gadā.
Īpaša atmosfēra ir muzejā – restorānā «Сало». Tas ir pirmais pasaulē slavenā ukraiņu produkta – speķa, muzejs. Speķa muzejā varat pamēģināt dažādus ēdienus no speķa. Šeit speķis ir visām gaumēm – 35 veidu. Viseksotiskākie ir speķis šokolādē vai ar saldējumu.

Tiem, kuri vēlēsies, vakara ekskursija "Ļvovas nakts sardze". Šis nakts piedzīvojums neatstās nevienu vienaldzīgu, tas dos pozitīvu emociju jūru, liks paskatīties uz Ļvovas dzīvi no citas puses, atklās interesantus Ļvovas noslēpumus, parādīs pilsētu pavisam citā, nakts gaismā ...Ekskursija notiks, ja būs ne mazāk kā 20 cilvēku.

Nakts viesnīcā

 

3.diena  Ļvova – Kameņeca-Podoļska

Brokastis viesnīcā

Izbraucam uz pilsētu muzeju Kameņecu-Podoļsku

Kameņeca-Podoļska - pilsēta Ukrainas Hmeļnickas apgabalā, kurā dzīvo 101 tūkstotis iedzīvotāju. Kameņeca-Podoļska ir viena no vecākajām pilsētām Ukrainā, Podolijas novada vēsturiskais centrs. Visa tās vēsture vienmēr ir bijusi strīdus ābols starp Rietumiem un Austrumiem, kristietību un islāmu, starp dažādiem pasaules uzskatiem un kultūrām. Pilsēta glabā sevī vērtīgus arhitektūras, vēstures un kultūras pieminekļus. Lielākā daļa no tiem atrodas vecpilsētā, kas jau pati par sevi izskatās pārsteidzoši. No visām pusēm to iekļauj Smotriču kanjons, kas ar granīta stiprumu tur savos apskāvienos uz akmens uzziedējušu nenovērtējamu ziedu. Ja skatām Kameņecas-Podoļskas ievērojamos objektus, tad pilsēta ir nākamā nozīmīgākā aiz Kijevas un Ļvovas, kas jau ir iespaidīgi. Tā ir atzīta par vēstures un arhitektūras rezervātu un ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Iekārtojamies viesnīcā

Pēc tam apmeklējam Kameņecas-Podoļskas cietoksni. Pils, iespējams, pastāvēja Kijevas Krievzemes laikā, bet akmens pili uzcēla Lietuvas kņazi Koriatoviči. No 1362. līdz 1434.gadam cietoksnis, kopā ar pārējām pilsētas aizsardzības celtnēm, kļuva par galveno Lietuvas lielvaras priekšposteni Podolijā, un tam bija nozīmīga loma turku un tatāru karagājienu uz Rietumiem atvairīšanai. Visā pastāvēšanas laikā neviena armija nespēja cīņā ieņemt cietoksni. Šodien, viens no spilgtākajiem Kameņecas-Podoļskas apskates objektiem ir cietoksnis – pati skaistākā pils Ukrainā. Pateicoties savai atrašanās vietai Poļesjas pauguros, tā priecē visus ar skatu uz apkārtni. Cietoksnis izskatās nepārspējami, gan dienā, gan naktī laternu gaismā, un piesaista tūristus ar savu skaistumu un vēsturi.

Vēlāk, ekskursija pa Kameņecu-Podoļsku. Pastaiga pa pilsētas senajām ieliņām ir kā ceļojums pagātnē. Kādreiz pilsēta bija nozīmīgs amatniecības un tirdzniecības centrs, un Kameņecas-Podoļskas cietoksnis tika uzskatīts kā viens no neiekarojamākajiem Austrumeiropā. Gadsimtiem ilgi šeit dzīvoja dažādu tautību pārstāvji: ukraiņi, armēņi, turki, poļi, krievi, ebreji, lietuvieši. Šī daudzveidība atspoguļojas pilsētas arhitektūrā, radot unikālu stilu un atmosfēru. Šeit atrodas aptuveni 200 dažādu gadsimtu vēstures un kultūras pieminekļu, katrs ir ar savu vēsturi. Aplūkosiet gleznaino Smotričas upes kanjonu, Novoplanovska tiltu, Stefana Batorija torni - vienu no nozīmīgākajiem 16.gadsimta aizsardzības arhitektūras pieminekļiem, turku bastionu, poļu vārtus, jezuītu kolēģiju un Sv. Pētera un Pāvila katedrāli – unikālu dievnamu, kura arhitektūras komplekss sevī ietver ne tikai katoļu katedrāli, bet arī turku minaretu. Pa 15.gadsimta cietokšņa tiltu nokļūsiet galvenajā Kameņecas apskates objektā - viduslaiku cietoksnī.

Brīvais laiks

Nakts viesnīcā

 

4.diena – Kameņeca-Podoļska – Odesa

Brokastis viesnīcā

Apbrīnojot Ukrainas skaistās ainavas, braucienu turpinām uz Odesu

Ceļš ar nelielām pauzēm atpūtai un pusdienām

Odesa ir trešā lielākā pilsēta valstī ar 1 012 000 iedzīvotājiem un lielākā tirdzniecības osta Ukrainā. Odesai ir Dienvideiropas ostas pilsētas raksturs ar būtisku ebreju, armēņu, grieķu un citu tautu ietekmi pilsētas dzīvē. Viduslaikos Odesa bija Zelta ordas, Krimas hanistes, Lietuvas lielkņazistes un Osmaņu impērijas pakļautībā. Oficiāli Odesas kā pilsētas vēsture sākas no 1794.gada, kad Krievijas ķeizariene Katrīna II parakstīja rezolūciju par pilsētas un ostas dibināšanu Hadžibejas ciema vietā. Odesas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
Odesas skaistums un ievērojamākās vietas ir apdziedātas daudzu literatūras klasiķu un lielisku mūziķu nemirstīgajos darbos. Šo dienvidu pilsētu pazīst un mīl visā pasaulē. Vairāk nekā 140 Odesā dzīvojošās tautības ir devušas ieguldījumu pilsētas kultūrā un vēsturē, radot unikālas vietas. Šodien Odesa un pilsētas pludmale ir ļoti populāra tūristu vidū. Šī "jūras pērle" vilina atpūtniekus no dažādām vietām. Un tas nav dīvaini, jo vilina viss: vietējais kolorīts, odesiešu viesmīlība un maigā Melnā jūra.

Vakarā ierodamies viesnīcā Odesas apkārtnē Melnās jūras piekrastē

 

5.diena – Atpūta Odesā pie Melnās jūras

Brokastis viesnīcā

Atpūta pie Melnās jūras

Tiem, kuri vēlēsies, brauciens uz Odesu un ekskursija pa pilsētas vēsturisko centruRedzēsiet skaistākās vecpilsētas vietas un uzzināsiet, kāda ir saikne starp pieminekli grāfam de Rišeljē un Dimā romānu "Trīs musketieri", kāpēc Odesas centrs atgādina šaha galdu, un Voroncova šķērsielai ir serpentīna forma, ko dara kuģis un lokomotīve uz "Pasāžas" jumta. Uzziniet par pieminekļu grāfam Voroncovam un ķeizarienei Katrīnai II piedzīvojumiem un dzirdiet daudz citu stāstu, kas padarīja šo pilsētu tik atšķirīgu no citām.
Ekskursijas maršruts: stūrītis "Vecā Odesa", Voroncova pils, Piejūras bulvāris, piemineklis grāfam de Rišeljē un Potjomkina kāpnes, Katrīnas laukums ar piemineklis ķeizarienei Katrīnai II, Pilsētas domes ēka, piemineklis Puškinam, fregates "Tīģeris" lielgabals, arheoloģijas muzejs un džentelmeņu Angļu klubs, Odesas operas un baleta teātris, Karaliskās pils skvērs, Lanžerona iela un Odesas pilsētas dārzs, Deribasa iela, viesnīca "Lielā Maskavas", tirdzniecības nams "Pasāža", Apskaidrošanās pareizticīgo katedrāle un piemineklis grāfam Voroncovam. Brauciens notiks, ja būs ne mazāk kā 20 cilvēku

Nakts viesnīcā

 

6.diena – Atpūta Odesā pie Melnās jūras

Brokastis viesnīcā

Atpūta pie Melnās jūras

Tiem, kuri vēlēsies, brauciens uz Odesas tirgu "Privoz"Esot Odesā un neaiziet uz "Privoz"? - tas nav iespējams! Tirgus ir tikpat sens kā Odesa, un visu šo gadu laikā ir uzsūcis sevī dienvidu galvaspilsētas būtību. "Privoz" - reiz bijis lielākais pārtikas tirgus Odesā, taču šodien, vietējo iedzīvotāju prāt’, te varat iegādāties "Visu ko, pat jaunu tēti un mammu!". Tiek uzskatīts, ka "Privozā" radās pasaulē slavenais Odesas humors. Un tomēr, "Privoz" nav iesaldēta populāra vieta, bet dzīvs organisms Odesas sirdī, kas katru dienu mainās. Nepietiek tikai apmeklēt - no šejienes nav iespējams aiziet bez pirkuma, un, ja tas notiks, varēsiet to nožēlot visu atlikušo dzīvi. "Privozā", pirmkārt, ir jāiegādājas īstus ukraiņu produktus: tikko nozvejotas Melnajā jūrā zivis, kūpinātas skumbrijas, žāvētus jūrasgrunduļus, speķi un slaveno batoniņu "Speķis šokolādē", smaržīgas asins desas, visus iespējamos marinējumus, dažādus augļus, Šustovas konjaku un šampanieti "Franču bulvāris"... "Privoza" produkcija ir vienmēr svaiga, jo privātie tirgotāji tos pārdod nelielās partijās. Turklāt, "Privozā" vienmēr ir lētāk nekā jebkur citur - it īpaši, ja iemācīsieties kaulēties. Ierasta lieta, ka jebkuru produktu "Privozā" ir jāpamēģina, jāpagaršo, bez tā nav prieka par pirkumu! Brauciens notiks, ja būs ne mazāk kā 20 cilvēku

Nakts viesnīcā

 

7.diena – Atpūta Odesā pie Melnās jūras

Brokastis viesnīcā

Atpūta pie Melnās jūras

Tiem, kuri vēlēsies, brauciens uz Odesu un ekskursija muzejā "Katakombas Moldavankā". Būt Odesā un nedoties ekskursijā uz katakombām, ir tas pats kā būt Parīzē un neredzēt slaveno torni. Katakombas ir viens no slavenākajiem Odesas apskates objektiem, pilsētas vecākā daļa. Odesas pazemes alas ir savijušās labirintos, to kartes vēl nav izveidotas. Aicinām doties ekskursijā pa garākajām katakombām pasaulē un izjust pazemes dzīvi. Ekskursijas laikā redzēsiet: pazemes ezeru, karsta alas un akas, kas ir vecākas par 3 miljoniem gadu, palienes, "zagļu krējumu", aukstā kara laika bunkuru, pazemes baznīcu un vēl vairāk nekā 20 citus apskates objektus ... Tiks parādīti aizsprostojumi un "savvaļas katakombas". Apmeklēsiet arī karjeru un uzziniet, kā tika iegūts kaļķakmens, no kura tika uzcelta visa vecpilsēta. Brauciens notiks, ja būs ne mazāk kā 20 cilvēku
Uzmanību! Apaviem jābūt ērtiem. Gaisa temperatūra katakombās visu gadu +14°C - +16°C. Tāpēc apģērbam jābūt piemērotam.

Nakts viesnīcā

 

8.diena – Atpūta Odesā pie Melnās jūras

Brokastis viesnīcā

Atpūta pie Melnās jūras

Tiem, kuri vēlēsies, brauciens uz unikālo "Vīna kultūras centru" Šabo ciemā Belgorodas-Dņestras rajonā. 2,5 stundu "Standarta" ekskursija piedāvā 6 "Šabo" produktu paraugu degustāciju.
Kas sagaida vīna kultūras centrā "Šabo": Interesantums numur viens - senais "Karaliskais pagrabs", kas izveidots pirms vairāk nekā 200 gadiem; sens heresa pagrabs; milzīga pazemes noliktava, kas atrodas piecu un deviņu metru dziļumā zem zemes. Iespaidīgums numur divi - neparasts muzejs - labirints ar noslēpumainiem seniem mītiem. Interesantums numur trīs - kino zāle, kurā redzēsiet aizraujošu stāstu par "Šabo" un tā dibinātāju, Šveices vīndari, Lui Tardane. Izzinošā daļa - majestātiskais "Konjaka pagalms" ar ozolkoka mucām konjaka spirta izturēšanai; unikālā "Šampanieša māja" – klasiskā augstas kvalitātes šampanieša ražošanai; mūsdienīgā "Dzērienu pildīšanas ražotne", kuras aprīkojums garantē vīna sterilizāciju un dabisko īpašību saglabāšanu. Un, protams, ilgi gaidītais ekskursijas noslēgums - iepazīšanās ar TC "Šabo" produkciju kristāla degustācijas telpā, kas atrodas pazemē 5 stāvā starp mucām. Ak, vai!
Viesu ērtībai "Šabo" ir atvēris zīmola veikalu, kurā tiek piedāvāta viss sortiments - vairāk nekā 80 veidu, visaugstākās kvalitātes "Šabo" produkcijas. Blakus "Vīna kultūras centram" ir mājīgs restorāns "Šabo pagalms", kur kā cienīgs papildinājums jebkuram ēdienam tiek piedāvāti klusie un dzirkstošie vīni, brendijs, konjaki un "Šabo" vīnogu degvīns. Brauciens notiks, ja būs ne mazāk kā 20 cilvēku

Nakts viesnīcā

 

9.diena  Odesa  Lucka

Brokastis viesnīcā

Turpinām ceļojumu, apbrīnojot Ukrainas ainavas, uz Lucku

Ceļš ar nelielām pauzēm atpūtai un pusdienām

Lucka ir Volīnijas apgabala administratīvais centrs, kurā dzīvo 217 tūkstoši iedzīvotāju. Lucka ir viena no vecākajām mūsdienu Rietumukrainas kādreizējās Volīnijas kņazistes pilsētām. Luckas pilsētas tagadējais nosaukums nāk no senākā nosaukuma "Lucesk". Luceskas dibināšanas laiks nav zināms. Hronika pirmo reizi minēta 1085.gadā, kad tā bija jau nocietināta pilsēta.

Vēlu vakarā ierodamies viesnīcā Luckas apkārtnē

 

10.diena  Lucka  Polija

Brokastis viesnīcā

Ekskursija pa Luckas vēsturisko centru. Ievērojamākās vietas un objekti: vecpilsētas ielas, Teātra laukums, Tarasa Ševčenko v.n. Volīnijas mūzikāli-dramatiskā teātra ēka, piemineklis Ļesjai Ukrainkai, kultūras pils, Svētās Trīsvienības katedrāle, Ļesjas Ukrainkas gājēju iela, piemineklis Sv. Nikolajam, Volīnijas apgabala akadēmiskā leļļu teātra ēka, uzņēmēju Kronšteinu ēka, Bratskas tilta laukums, Sv. Pētera un Pāvila baznīca, Guleviču muiža, Luckas pils, Kosaču muiža, Lielā sinagoga, luterāņu baznīca, "māja ar himerām", Pokrovas baznīca, Kristus augšāmcelšanās baznīca.

Pēc tam apmeklējam Ļubarta pili. Ievērojamākais pilsētas apskates objekts ir Luckas (Ļubarta) jeb Augšējā pils. 2011.gadā Luckas pils nokļuva pirmajā vietā "Ukrainas septiņu brīnumu" sarakstā. Pils ir viens no nedaudziem Lietuvas lielkņazistes valdīšanas perioda arhitektūras pieminekļiem Ukrainā. Pils celta laika posmā no 1340. līdz 1385.gadam. Kņazs Ļubarts Ģediminaitis piešķīra pilij izskatu, kas bija raksturīgs tā laika Eiropas feodālajām pilīm. Ļubarta pils sevī ietver kompleksu ar dažādām celtnēm - trīs torņus, bīskapa un šļahtiču dzīvojamās mājas, kuras ieskauj nepieejamas sienas. Līdz mūsdienām ir saglabājušies katedrāles, kurā atdusas kņazs Ļubarts, pamati. Pils ir daļa no senās Luckas aizsargājamā vēsturiskā un kultūras mantojuma.

Brīvais laiks

Pēc pusdienām izbraucam uz Rīgu

Ceļš pa Ukrainu

Apstāšanās uz Ukrainas - Polijas robežas

Ceļš pa Poliju ar nelielām pauzēm atpūtai un vakariņām

 

11.diena  Polija  Lietuva  Rīga

Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju (nakts brauciens)

No rīta ierodamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta tūrisma klases autobusā
* 8 naktis ** vai *** viesnīcās ar brokastīm
* grupas vadītāja pakalpojumi

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
* ekskursija ar vietējo gidu pa Ļvovas vēsturisko centru - 8.00 EUR personai
 
* ekskursija ar vietējo gidu "Ļvovas nakts sardze" - 12.00 EUR personai
 
* ekskursija ar vietējo gidu pa Kameņecu-Podoļsku un Kameņecas-Podoļskas cietoksni - 8.00 EUR personai
 
* brauciens uz Odesu + ekskursija ar vietējo gidu pa pilsētas vēsturisko centru - 15.00 EUR personai
 
* brauciens uz Odesas tirgu "Privoz" - 5.00 EUR personai
 
* brauciens uz Odesu + ekskursija ar vietējo gidu uz "Katakombām Moldavankā" - 15.00 EUR personai
 
* brauciens uz Šabo ciemu + "Standarta" ekskursija ar degustāciju "Vīna kultūras centrā" - 20.00 EUR personai
 
* ekskursija ar vietējo gidu pa Luckas vēsturisko centru un Ļubarta pili - 6.00 EUR personai
 
* ieejas biļetes:
 
Kameņecas-Podoļskas cietoksnis – pieaugušajiem 60 UAH, bērniem 40 UAH
 
Ļubarta pils – pieaugušajiem 10 UAH, bērniem 5 UAH

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei! Latvijas un Eiropas pilsoņiem vīza uz Ukrainu nav nepieciešama. Braucienam ir nepieciešama Latvijas Republikas pase, kas derīga vismaz sešus mēnešus pēc brauciena beigām.

 

Valūtas kurss:

1 EUR = ~ 30 UAH

1 EUR = ~ 4.25 PLN

 

View the embedded image gallery online at:
http://santur.com.lv/index.php/lv/ukraina/900-4#sigFreeIdc788be9ce8

 

Lvova Kameneca-Podolska Odesa Lucka