Autobusu ceļojumi kolektīviem

Autobusu ceļojumi skolēniem

Senā Lucka – pilsēta muzejs Kameņeca-Podoļska – Bukovinas sirds Černovci – apburošie Karpati – Ļvova – Zamosca

Ukraina gerbonisCeļojuma ilgums - 8 dienas/ 7 naktis

Grupas ( 40 + 2 ) pasūtīts brauciens

Cena no 000.00 EUR personai

Grupas organizētājiem autobuss, viesnīcas un ieejas biļetes – bez maksas!

Ja grupā cits cilvēku skaits, cenu lūdzu jautāt!

Svarīga informācija! Ceļojums tiek atcelts uz nenoteiktu laiku

 

1.diena  Rīga  Lietuva  Polija

17.00 izbraucam no Rīgas

Ceļš pa Latviju, Lietuvu un Poliju ar nelielām pauzēm atpūtai

 

2.diena – Polija – Ukraina: Lucka

Ceļš pa Poliju (nakts brauciens)

Apstāšanās uz Polijas – Ukrainas robežas

Ceļš tālāk ved uz Lucku
 
Lucka ir Volīnijas apgabala administratīvais centrs, kurā dzīvo 217 tūkstoši iedzīvotāju. Lucka ir viena no vecākajām mūsdienu Rietumukrainas kādreizējās Volīnijas kņazistes pilsētām. Luckas pilsētas tagadējais nosaukums nāk no senākā nosaukuma "Lucesk". Luceskas dibināšanas laiks nav zināms. Hronika pirmo reizi minēta 1085.gadā, kad tā bija jau nocietināta pilsēta.
 
Iekārtojamies viesnīcā

Pēc tam apmeklējam Ļubarta pili. Ievērojamākais pilsētas apskates objekts ir Luckas (Ļubarta) jeb Augšējā pils. 2011.gadā Luckas pils nokļuva pirmajā vietā "Ukrainas septiņu brīnumu" sarakstā. Pils ir viens no nedaudziem Lietuvas lielkņazistes valdīšanas perioda arhitektūras pieminekļiem Ukrainā. Pils celta laika posmā no 1340. līdz 1385.gadam. Kņazs Ļubarts Ģediminaitis piešķīra pilij izskatu, kas bija raksturīgs tā laika Eiropas feodālajām pilīm. Ļubarta pils sevī ietver kompleksu ar dažādām celtnēm - trīs torņus, bīskapa un šļahtiču dzīvojamās mājas, kuras ieskauj nepieejamas sienas. Līdz mūsdienām ir saglabājušies katedrāles, kurā atdusas kņazs Ļubarts, pamati. Pils ir daļa no senās Luckas aizsargājamā vēsturiskā un kultūras mantojuma.

Tālāk, ekskursija pa Luckas vēsturisko centru. Ievērojamākās vietas un objekti: vecpilsētas ielas, Teātra laukums, Tarasa Ševčenko v.n. Volīnijas mūzikāli-dramatiskā teātra ēka, piemineklis Ļesjai Ukrainkai, kultūras pils, Svētās Trīsvienības katedrāle, Ļesjas Ukrainkas gājēju iela, piemineklis Sv. Nikolajam, Volīnijas apgabala akadēmiskā leļļu teātra ēka, uzņēmēju Kronšteinu ēka, Bratskas tilta laukums, Sv. Pētera un Pāvila baznīca, Guleviču muiža, Luckas pils, Kosaču muiža, Lielā sinagoga, luterāņu baznīca, "māja ar himerām", Pokrovas baznīca, Kristus augšāmcelšanās baznīca.

Brīvais laiks

Nakts viesnīcā

 

3.diena – Lucka – Kameņeca-Podoļska  Černovci

Brokastis viesnīcā

Turpinām braucienu, baudot Ukrainas ainavas uz pilsētu muzeju Kameņecu-Podoļsku

Kameņeca-Podoļska - pilsēta Ukrainas Hmeļnickas apgabalā, kurā dzīvo 101 tūkstotis iedzīvotāju. Kameņeca-Podoļska ir viena no vecākajām pilsētām Ukrainā, Podolijas novada vēsturiskais centrs. Visa tās vēsture vienmēr ir bijusi strīdus ābols starp Rietumiem un Austrumiem, kristietību un islāmu, starp dažādiem pasaules uzskatiem un kultūrām. Pilsēta glabā sevī vērtīgus arhitektūras, vēstures un kultūras pieminekļus. Lielākā daļa no tiem atrodas vecpilsētā, kas jau pati par sevi izskatās pārsteidzoši. No visām pusēm to iekļauj Smotriču kanjons, kas ar granīta stiprumu tur savos apskāvienos uz akmens uzziedējušu nenovērtējamu ziedu. Ja skatām Kameņecas-Podoļskas ievērojamos objektus, tad pilsēta ir nākamā nozīmīgākā aiz Kijevas un Ļvovas, kas jau ir iespaidīgi. Tā ir atzīta par vēstures un arhitektūras rezervātu un ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Apmeklējam Kameņecas-Podoļskas cietoksni. Pils, iespējams, pastāvēja Kijevas Krievzemes laikā, bet akmens pili uzcēla Lietuvas kņazi Koriatoviči. No 1362. līdz 1434.gadam cietoksnis, kopā ar pārējām pilsētas aizsardzības celtnēm, kļuva par galveno Lietuvas lielvaras priekšposteni Podolijā, un tam bija nozīmīga loma turku un tatāru karagājienu uz Rietumiem atvairīšanai. Visā pastāvēšanas laikā neviena armija nespēja cīņā ieņemt cietoksni. Šodien, viens no spilgtākajiem Kameņecas-Podoļskas apskates objektiem ir cietoksnis – pati skaistākā pils Ukrainā. Pateicoties savai atrašanās vietai Poļesjas pauguros, tā priecē visus ar skatu uz apkārtni. Cietoksnis izskatās nepārspējami, gan dienā, gan naktī laternu gaismā, un piesaista tūristus ar savu skaistumu un vēsturi.

Pēc tam, ekskursija pa Kameņecu-Podoļsku. Pastaiga pa pilsētas senajām ieliņām ir kā ceļojums pagātnē. Kādreiz pilsēta bija nozīmīgs amatniecības un tirdzniecības centrs, un Kameņecas-Podoļskas cietoksnis tika uzskatīts kā viens no neiekarojamākajiem Austrumeiropā. Gadsimtiem ilgi šeit dzīvoja dažādu tautību pārstāvji: ukraiņi, armēņi, turki, poļi, krievi, ebreji, lietuvieši. Šī daudzveidība atspoguļojas pilsētas arhitektūrā, radot unikālu stilu un atmosfēru. Šeit atrodas aptuveni 200 dažādu gadsimtu vēstures un kultūras pieminekļu, katrs ir ar savu vēsturi. Aplūkosiet gleznaino Smotričas upes kanjonu, Novoplanovska tiltu, Stefana Batorija torni - vienu no nozīmīgākajiem 16.gadsimta aizsardzības arhitektūras pieminekļiem, turku bastionu, poļu vārtus, jezuītu kolēģiju un Sv. Pētera un Pāvila katedrāli – unikālu dievnamu, kura arhitektūras komplekss sevī ietver ne tikai katoļu katedrāli, bet arī turku minaretu. Pa 15.gadsimta cietokšņa tiltu nokļūsiet galvenajā Kameņecas apskates objektā - viduslaiku cietoksnī.

Brīvais laiks

Tālāk ceļš ved uz Černovciem

Černovci ir pilsēta Ukrainas dienvidrietumos ar 265 tūkstošiem iedzīvotājiem, Černovcu apgabala administratīvais centrs. Nocietinātu vietu tagadējās pilsētas vietā 12.gadsimtā dibināja Galīcijas kņazs Jaroslavs Osmomisls. Cietoksnis ar tirgotāju un amatnieku ciemu saucās Čern (Melns) vai Černij gorod (Melnā pilsēta). Pilsēta ir Bukovinas apgabala vēsturiskais centrs. Visā tās vēstures laikā pilsēta piederēja dažādām impērijām, pieredzēja dažādas valdības, bet vienmēr palika atvērta visām tautām un ticībām. Ar Černovciem ir saistīta daudzu ukraiņu, ebreju, krievu, rumāņu, moldāvu, vācu un armēņu kultūras darbinieku dzīve.

Vakarā ierodamies viesnīcā Černovcu apkārtnē

 

4.diena – Černovci – kūrorts Jaremča

Brokastis viesnīcā

Ekskursija pa Černovcu vēsturisko centru. Lai uzzinātu šīs pilsētas noslēpumus, izjustu tās atmosfēru, pastaigāsimies pa mājīgām, klusām ielām, trokšņainiem, grezniem laukumiem, izbaudīsim arhitektūras šedevrus un tūrisma odziņas. Ievērojamākie apskates objekti: Centrālais laukums, rātsnams, Olgas Kobiļanskas gājēju iela, armēņu katoļu Sv. Pētera un Pāvila baznīca, pareizticīgā Sv. Nikolaja baznīca, katoļu Sv. Jaunavas Marijas Debesbraukšanas katedrāle, turku akas laukums, nams "kuģis", Svētā Krusta paaugstināšanas baznīca, Filharmonijas laukums, viesnīcas "Bristole" ēka, Teātra laukums, Lielais Templis, Pilsētas teātris, bijušais ebreju tautas nams, virsnieku nams, Bukovinas medicīnas universitātes ēka, Bukovinas un Dalmācijas metropolīta rezidence.

Tālāk ceļš ved uz Ukrainas Karpamtiem uz kūrortu Jaremča

Dosimies pastaigā pa kūrortu. Jaremču pamatoti uzskata par Karpatu kalnu tūrisma galvaspilsētu. Jaremčā īpašais gucuļu (Rietumu Ukrainā dzīvojoša etnogrāfiskā grupa) kolorīts harmonizē ar attīstīto infrastruktūru. Jaremča, tā ir: ūdenskritums Probiy, minerālūdens avoti, stirnu, briežu un mežacūku voljēri, Dovbuša taka, 16. un 17. gadsimta koka baznīcas, suvenīru tirdziņi. Apbrīnosim Probiy ūdenskritumu, kas ir ūdeņiem bagātākais pakāpienveida ūdenskritums Karpatu kalnos. Prutas upes ūdeņi šeit krīt no 8 metru augstuma. Unikāls skats paveras no gājēju tilta, kas atrodas 20 metrus virs ūdenskrituma. Apmeklēsim gucuļu tirgu - galveno suvenīru tirgu Jaremčā. Pamatā ir izstrādājumi no koka - izgrebtas vāzes un lādītes, krūzes un bļodas, visādu veidu skulptūras. Ļoti populāras gucuļu segas, kas izgatavotas no aitas vilnas, siltas vilnas zeķes un kažokādas čības. Var iegādāties izšūtus un austus kreklus, izšūtus dekoratīvos dvieļus, paklājus un pārklājus. Tirdziņā pārdod kaltētas sēnes, medu, riekstus un Karpatu zāļu tēju.

Vakarā dodamies uz viesnīcu Jaremčas apkārtnē

 

5.diena – Jaremča – Bukovela  Jaremča

Brokastis viesnīcā

Izbraucam uz Bukoveli

Bukovel ir lielākais slēpošanas kūrorts Ukrainā. Tas atrodas netālu no Poļaņicas ciema, Bukovel kalna pakājē 920 metrus virs jūras līmeņa. Augstākais ir Dovga kalns – 1372 metri. Kūrortpilsētā radīti visi priekšnoteikumi, lai nodarbotos ar sportu, biznesu vai atpūtos un atjaunotu veselību. Bukovel ir ne tikai slavens slēpošanas centrs, bet arī pievilcīgs vasaras kūrorts ar lielām izklaides iespējām.
 
Dosimies pastaigā pa Ukrainas lielāko kalnu slēpošanas kūrortu. Apmeklēsim unikālo "Jaunības" ezeru. 2014.gada vasarā Bukovelē atklāja lielāko mākslīgo ezeru Ukrainā, tā platība ir 6,8 hektāri un dziļums – 15 metri. Ezera krastā, kura garums ir 2 km, izveidota pludmales un atpūtas zona un kafejnīcas, bet pašā ezerā tiek piedāvātas dažādas ūdens izklaides. Pēc tam ar pacēlāju pacelsimies Bukovel kalnā līdz 1127 metru augstumam. Pastaigāsimies pa kalna grēdu, baudīsim burvīgo Karpatu kalnu panorāmu un skatu uz augstāko kalnu Hoverla (2061 metri).
 
Brīvais laiks Bukovelē
 
Tie, kuri vēlēsies, varēs izbraukt ar "džipiem" kalnos Mikuļičinā. Brauciens notiks ar pilnpiedziņas mašīnām pa kalnu virsotnēm un Mikuličinas ciema pļavām. Brauciena laikā apmeklēsiet kalnu virsotnes, kas ir augstumā no 950 līdz 1111 metriem virs jūras līmeņa, apbrauksiet upes kanjonus, apmeklēsiet pļavas, kurās gana aitas un govis, varēsiet iegādāties dažādus īpašos sierus un savām acīm redzēt, kā tos pagatavo dabiskos apstākļos, iekarosiet virsotni ar milzīgiem akmeņiem. Maršruta garums ir aptuveni 30 km. Apskates brauciens līdz 3 stundām. Braukšana ar pilnpiedziņas mašīnām notiks, ja būs ne mazāk kā 20 cilvēku
 
Vakarā dodamies uz Jaremču
 
Ukraiņu nacionālais vakars restorānā "Гуцульщина". Restorāns ir celts saskaņā ar gucuļu arhitektūras kanoniem - no koka un bez nevienas naglas. Pati ēka gan iekšpusē, gan no ārpuses atgādina 19.gadsimta gucuļu dzīvojamo māju. Jūs draudzīgi sagaidīs viesmīļi tradicionālajos gucuļu tērpos. Skanot dzīvajai tautas mūzikai, jautri pavadīsiet vakaru, baudot tradicionālos gucuļu ēdienus un Karpatu dzērienus!...

Pēc tam atgriežamies viesnīcā

 

6.diena  Jaremča – Ļvova

Brokastis viesnīcā

Ceļojumu turpinām uz Ļvovu

Ļvova (Ļviva) – pilsēta Ukrainas rietumos, to 13.gadsimta vidū dibināja Galīcijas kņazs Danilo, un jau 1272.gadā Ļvova kļuva par Galīcijas-Volīnijas kņazistes galvaspilsētu. Ļvova – Rietumukrainas kultūras galvaspilsēta, kā arī ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Vecpilsēta ir harmonisks eiropeisks stūrītis, kur ir saglabājušās gan senas mājas, gan dievnami, gan mājīgas šauras ieliņas. Šeit ierodas, lai pastaigātos pa centru, apmeklētu muzejus, klausītos daudzos ielu muzikantus un iepazīties ar bagāto Rietumukrainas kultūru. Un, protams, nevajadzētu aizmirst par sātīgo virtuvi, vietējo kafiju un kafijas tradīcijām, un pārsteidzoši garšīgo šokolādi. Tas viss ir gatavots pēc unikālām gadsimtiem senām receptēm.

Iekārtojamies viesnīcā

Ekskursija pa Ļvovas vēsturisko centru. Dodamies uz gleznaino parku "Augstā pils". Uz kalna virsotni ved garas kāpnes. Uz pilskalna, kur uzcelta "Augstā pils", 413 metru augstumā virs jūras līmeņa ir izveidots unikāls skatu laukums, kuram nav līdzīgu visā Eiropā. No tā paveras brīnišķīgs skats uz Ļvovas vecpilsētu, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu apmeklētāju. Neaizmirstiet apbruņoties ar fotoaparātu, lai iemūžinātu šādu skaistumu.
Pils kalns, kura virsotnē 13.gadsimtā tika uzcelta kņaza Galīcijas Daņilo nocietināta koka dzīvesvieta, tika nosaukta par Augsto pili, pretēji citai - Lejas pilij. Akmens pils celtniecība 1362.gadā tiek saistīta ar Polijas karali Kazimiru, kurš iekaroja Galīciju. Pirmo reizi Augsto pili ieņēma Ļvovas aplenkuma laikā 1648.gadā Maksima Krivonosa vadītie kazaki. Pēc tam 1648.gadā garnizons tika izvests no pils, bet 1672.gadā turki to iekaroja bez cīņas. 18.gadsimta sākumā Augsto pili iekaroja un daļēji sagrāva zviedru karaspēks. Un cietoksnis zaudēja savu stratēģisko nozīmi. Kopš 18.gadsimta vidus torņus un sienas pakāpeniski izjauca, lai izmantotu kā celtniecības materiālus, un 19.gadsimtā pils bija gandrīz pilnībā demontēta. 1835.gadā Pils kalna nogāzēs tika ierīkots Augstās pils parks. No vecās pils bija saglabājies tikai dienvidu akmens sienas fragments ar atverēm, kas aizsargāja ieeju pilī.
Pēc tam dosimies pastaigā pa vecpilsētu. Redzēsiet senās pilsētas galvenās ielas, pilsētas sirdi - Tirgus laukumu, kura arhitektūras ansamblis veidojās 14. - 19.gadsimtu laikā, un 1827. - 1835. gados celto Ļvovas rātsnamu. Iegremdēsieties armēņu un ebreju kvartālu dzīvē. Gadsimtiem senu Ļvovas varenību demonstrē senie nocietinājumi: 1554. - 1556.gados celtais Pulvertornis, renesanses laika militārās aizsardzības arhitektūras piemineklis; Pilsētas arsenāls, renesanses laikmeta aizsardzības arhitektūras piemineklis, būvēts 1554. – 1556.gados; Karaliskais arsenāls, celtais pēc karaļa Vladislava IV rīkojuma 1646.gadā, un aizsardzības sienu fragmenti. Garīgo stiprumu atklās Ļvovas dievnami: 1356. - 1363.gados celtā Armēņu katedrāle, viens no senākajiem reliģiskās arhitektūras pieminekļiem Ukrainā. Garnizona Sv. Apustuļu Pētera un Pāvila baznīca, celta 1610. - 1630. gados baroka stilā. Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas bazilika, celta gotikas stilā 1360. - 1479.gados. 1749.gadā dibinātā majestātiskā Dominikāņu katedrāle un baroka klosteris. Debesbraukšanas baznīcas ansamblis, 16. - 17.gadsimta renesanses arhitektūras piemineklis, un Trīs svēto kapela, ansambļa daļa, kas savienota ar baznīcu 19.gadsimta vidū.

Pēc tam apmeklēsim "Ļvovas kafijas raktuvi". "Ļvovas kafijas raktuve" («Львівська Копальня Кави») ir radoša kafejnīca-grāmatnīca pie tirgus laukuma Ļubomirsku vēsturiskajā greznajā ēkā. Šeit atbildēs uz jautājumu – kur Ļvovā iegūst kafiju. Izrādās, ka tā tiek izrakta raktuvē zem rātsnama! Apmeklētāji var noiet lejā un pat redzēt kafijas "iegūšanas" procesu. "Ļvovas kafijas raktuves" augšstāva kafijas pupiņas tiek grauzdētas un gatavoti vairāk nekā 30 veidu kafijas dzērienu: "Banderoviešu", "Donbasa iedzīvotājiem", "Vakara", "Rīta", "Franz Joseph", "Kad līst lietus", "Ar labu nakti " un citi.

Pēc tam apmeklējam muzeju "Šokolādes zeme". Muzejs ir ne tikai vieta ar interesantiem saldiem eksponātiem, bet arī maģiska neaizmirstamu iespaidu pasaule. Tirgus laukumā itāļu pagalmiņā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem izveidoja šokolādes muzeju. Visi apmeklētāji saldumu degustēšanā var piedalīties bez maksas!

Brīvais laiks

Tumšajā laikā Ļvova izskatās savdabīga - apgaismotas ielas, nami un dievnami. Vakara pastaigā pa pilsētu var atklāt kaut ko pilnīgi citu, jaunu un noslēpumainu.

Vispopulārākie Ļvova restorāni ir "Криївка" un "Сало":
Restorāns "Криївка": kulta vieta Ļvovā un ļoti iecienīts restorāns. Kafejnīca ir noformēta Ukrainas nemiernieku armija kareivju pazemes "bāzes" stilā, kas piesaista daudzu Ļvovas viesu uzmanību. Lai iekļūtu "Криївка", ir nepieciešams parunāt ar kareivi, kurš pieprasa "kodēto" saukli ("Слава Україні!"), un, saņēmis pareizo atbildi, atver durvis. Pie ieejas pazemē viesim var ieliet īpašā alkoholiskā dzēriena "Медовухa" glāzīti. Ukraiņu virtuves ēdieni tiek pasniegti militāra rakstura traukos, tomēr tas tikai pasvītro iestādes orientāciju. Restorāns "Криївка" ir visvairāk apmeklētākā iestāde Eiropā - 1 miljons apmeklētāju gadā.
Īpaša atmosfēra ir muzejā – restorānā «Сало». Tas ir pirmais pasaulē slavenā ukraiņu produkta – speķa, muzejs. Speķa muzejā varat pamēģināt dažādus ēdienus no speķa. Šeit speķis ir visām gaumēm – 35 veidu. Viseksotiskākie ir speķis šokolādē vai ar saldējumu.

Tiem, kuri vēlēsies, vakara ekskursija "Ļvovas nakts sardze". Šis nakts piedzīvojums neatstās nevienu vienaldzīgu, tas dos pozitīvu emociju jūru, liks paskatīties uz Ļvovas dzīvi no citas puses, atklās interesantus Ļvovas noslēpumus, parādīs pilsētu pavisam citā, nakts gaismā ... Ekskursija notiks, ja būs ne mazāk kā 20 cilvēku

Nakts viesnīcā

 

7.diena – Ļvova – Polija: Zamosca – ceļš pa Poliju

Brokastis viesnīcā

Dodamies iepirkties uz Krakovas tirgu - vienu no lielākajiem pārtikas un apģērbu tirgiem Ļvovā

Pēc tam izbraucam uz Ukrainas robežu

Apstāšanās uz Ukrainas – Polijas robežas

Ceļš tālāk ved uz Zamoscu

Ekskursija pa Zamoscas pilsētas renesanses centru. Pilsēta atrodas Ļubļinas provincē, dzīvo 67 tūkstoši iedzīvotāju. Pilsētu 1580.gadā dibināja Polijas - Lietuvas ūnijas hetmanis Jans Zamoiskis. Šodien Zamosca - unikāls pasaules mēroga arhitektūras ansamblis. Pilsētu dēvē arī par "Renesanses pērli", jo šeit koncentrēti neparasta skaistuma un lielas vēsturiskas vērtības darbi. Kopš 1992.gada pilsētas renesanses centrs iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Pilsētas sirds ir Tirgus laukums, ko ieskauj senas akmens mājas ar nepārtrauktām armēņu tirgotāju ēkām un bagātīgu interjeru. Uz laukuma atrodas 16.gadsimta rātsnams ar augstu renesanses laika torni. Netālu atrodas Zamoscas pils, celta 1579. - 1586.gados, un 16.gadsimta beigu Kristus augšāmcelšanās un Sv. apustuļa Toma katedrāle. Renesanses stilā celtā katedrāle tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām celtnēm Polijā. Vienā no katedrāles kapelām atrodas hetmaņa Jana Zamoiska pelni. Netālu ir arsenāla ēka, kuras sienās 16. gadsimtā bija militārā noliktava, bet tagad - seno ieroču muzejs. Spēcīgu cietokšņa sienu vietā tika izbūvēts pilsētas parks, tomēr vecpilsētā ir saglabājušies daži nocietinājuma fragmenti: augstie vaļņi un lauka nocietinājumi.

Brīvais laiks

Pēc vakariņām izbraucam uz Rīgu

Ceļš pa Poliju ar nelielām apstāšanās pauzēm atpūtai

 

8.diena  Polija  Lietuva  Rīga

Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju (nakts brauciens)

No rīta ierodamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta tūrisma klases autobusā
* 5 naktis ** vai *** viesnīcās ar brokastīm
* grupas vadītāja pakalpojumi

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
* ekskursija ar vietējo gidu Luckas vēsturisko centru un Ļubarta pili - 6.00 EUR personai

* ekskursija ar vietējo gidu pa Kameņecu-Podoļsku un Kameņecas-Podoļskas cietoksni - 8.00 EUR personai

* ekskursija ar vietējo gidu pa Černovcu vēsturisko centru - 5.00 EUR personai

* ekskursija ar vietējo gidu pa Ļvovas vēsturisko centru - 8.00 EUR personai

* ekskursija ar vietējo gidu "Ļvovas nakts sardze" - 12.00 EUR personai

* ekskursija ar vietējo gidu pa Zamoscas vēsturisko centru - 5.00 EUR personai

* ieejas biļetes:

Ļubarta pils – pieaugušajiem 10 UAH, bērniem 5 UAH

Kameņecas-Podoļskas cietoksnis – pieaugušajiem 60 UAH, bērniem 40 UAH

pacēlājs Bukovelē (turp-atpakaļ) - pieaugušajiem 120 UAH, bērniem 80 UAH

brauciens ar pilnpiedziņas mašīnām kalnos Mikuļiščinā - no 18.00 EUR personai

nacionālais vakars restorānā "Гуцульщина" - 25.00 EUR personai 

 

Svarīgi! Latvijas pilsoņiem vīza uz Ukrainu nav nepieciešama. Braucienam ir nepieciešama Latvijas Republikas pase, kas derīga vismaz sešus mēnešus pēc brauciena beigām.

Valūtas kurss:

1 EUR = ~ 30 UAH

1 EUR = ~ 4.40 PLN

 

View the embedded image gallery online at:
http://santur.com.lv/index.php/lv/ukraina/921-6#sigFreeIdbdcf92557c

 

Ukraina 6 karte 2