Autobusu ceļojumi kolektīviem

Autobusu ceļojumi skolēniem

Palanga-"Lietuvas vasaras galvaspilsēta" – HBH "Juozo Alus" – atveseļošanās un atpūtas komplekss "Atostogų parkas" – Klaipēdas īpašais šarms: unikālais ūdens šovs ar delfīnu un jūras lauvu piedalīšanos un Lietuvas Jūras muzejs!..

Klaipedas aprinkis 2Ceļojuma ilgums - 2 dienas/ 1 nakts

Grupas ( 40 + 2 ) pasūtīts brauciens

Cena no 112.00 EUR personai

Grupas organizētājiem autobuss, viesnīca un ieejas biļetes – bez maksas!

Ja grupā cits cilvēku skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

1. diena – Rīga – Palanga un Palangas dzintara muzejs – atpūtas un izklaides komplekss HBH "Juozo Alus" – atveseļošanās un atpūtas komplekss "Atostogų parkas" – Palanga

6.00 izbraucam no Rīgas

Ceļš pa Latviju un Lietuvu

Pa ceļam kafijas pauze

Ierodamies "Lietuvas vasaras galvaspilsētā" - uz Palangā

Apmeklēsim Palangas dzintara muzeju. Bijušajā grāfa Fēliksa Tiškeviča īpašumā dzintara muzejs darbu sāka 1963. gada 3. augustā. Muzejs, kas atrodas pašā Birutes parka centrā, ir viens no visvairāk apmeklētajiem muzejiem Lietuvā.
Muzejā ir lielākā dzintara kolekcija pasaulē, kopumā aptuveni 30 000 eksponātu, daudzi no tiem ir unikāli un ar ieslēgumiem.
Dzintara muzejā varēsiet iepazīties ar dzintara rašanās vēsturi, tirdzniecības ceļiem, ieguvi un apstrādi.
Pirmā stāva telpas priecē apmeklētājus ar atjauninātiem vēsturiskiem interjeriem, kas stāsta par grāfu Tiškeviču dzīvi šajā pilī. Apmeklētājiem, kurus interesē Palangas un grāfu Tiškeviču vēsture, tiek piedāvāts autentisks iekārtojums: halle, svinību zāle, Sarkanais salons, Lielais salons, Grāfienes kabinets, Zilais salons, Jaunā grāfa kabinets un Mazais salons.
Šajās pils reprezentatīvajās zālēs ir atjaunota aristokrātu rezidences atmosfēra, kurā izstādīti 18. gadsimta beigu - 19. gadsimta sākuma muižnieku piļu interjeru priekšmeti, no Lietuvas Mākslas muzejā saglabātajiem priekšmetiem no grāfu Tiškeviču pilīm un citu Lietuvas muižnieku pilīm, privātkolekcijām. Interjera ekspozīcijas autors ir Romualds Budris.
Otrajā stāvā iekārtota unikāla dzintara ekspozīcija, ko papildina arheoloģiskie eksponāti, atjaunota arī ieslēgumu kolekcija. Muzeja apmeklētāji varēs aplūkot pilnīgi jaunu dzintara morfoloģijas ekspozīciju.

Pēc tam, ekskursija kājām pa pilsētu. Palanga ir lielākais Lietuvas kūrorts, simboliski saukts par "Lietuvas vasaras galvaspilsētu". Kūrorts atrodas pie Baltijas jūras, tā krasta līnija, ieskaitot Sventājas ciemu, ir 25 km gara. Pilsētā ir aptuveni 17 000 iedzīvotāju.
Kuršu apmetnes mūsdienu Palangas teritorijā ir zināmas kopš mūsu ēras pirmajiem gadsimtiem. Laikā no 13. līdz 15. gadsimtam Palangas iedzīvotājiem nācās pretoties Vācu bruņiniekiem dienvidos un Livonijas ordenim ziemeļos. 1422. gadā saskaņā ar Melnas līgumu Palangu pievienoja Lietuvas lielkņazistei un tā 15. - 17. gadsimtā bija Lietuvas nozīmīgākā osta.
1824. gadā Palangu nopirka Tiškeviču ģimene. Un tā 19. gadsimta trešajā desmitgadē Palangā sākās grāfu Tiškeviču laikmets. Tika uzceltas pirmās ēkas viesu atpūtai, pie Birutes kalna ierīkots parks, uzcelta grāfa Tiškeviča pils. Tika uzcelts pirmais restorāns, parādījās pirmais teātris, pludmalē tika aprīkotas peldvietas. Un no šī brīža Palanga sāka attīstīties kā kūrorts.
Interesanti zināt!.. No 1919. līdz 1921. gadam Palanga bija Latvijas sastāvdaļa. Tad starp Lietuvu un Latviju izcēlās strīds par Palangas un Sventājas piederību. Strīdu atrisināja starptautiskā šķīrējtiesas komisija, un 1921. gada 21. martā šīs teritorijas tika nodotas Lietuvai.
Mūsdienās Palanga ir viens no populārākajiem kūrortiem Baltijas jūras piekrastē. Šeit top jaunas, modernas privātās villas, viesnīcas, tiek uzlabota kūrorta infrastruktūra. Kūrorts ir kļuvis slavens ar kultūras dzīves tradīcijām. Katru gadu šeit tiek rīkoti dažādi svētki, mūzikas festivāli un izstādes.
Baltijas jūra vienmēr ir ietekmējusi šeit dzīvojošo cilvēku dzīvi un kultūru. Ar to saistās daudzas lietuviešu tautas teikas - par jūras dievietes Jūrates un zvejnieka Kastīša mīlestību, par zvejnieka meitas Egles un zalkšu karaļa Žilvina mīlestību, par milžiem Nagli un Neringu, par priesterienes Birutes romantisko mīlas stāstu!..
Pilsētas galvenās apskates vietas:
Palangas dzintara muzejs, kas atrodas 19. gadsimta beigās celtajā kādreizējā grāfu Tiškeviču pilī.
Birutas parks, viens no skaistākajiem parkiem Ziemeļeiropā, veidots pēc grāfu Tiškeviču pavēles 19. gadsimta beigās.
Leģendām apvītais Birutes kalns, kas paceļas 21 metru virs jūras līmeņa un no kura paveras skaists skats uz šalkojošo jūru.
Grāfu Tiškeviču aleja un kūrorta simbols - Palangas kūrmāja, kas kopš 1877. gada saistīta ar grāfu Tiškeviču dzimtu.
Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas baznīca, celta 1897. - 1907. gados neogotikas stilā.
Gājēju Jona Basanaviča iela, viena no atpūtnieku iecienītākajām vietām Palangā. Šī ir pilsētas vēsturiskā daļa, kur atrodas daudz senu tradicionālās arhitektūras ēku, kafejnīcu, restorānu un dažādu izklaides vietu.
Jaunums Palangā - modernākais un augstākais panorāmas rats Lietuvā, kas uzstādīts pašā kūrorta centrā. No 40 metru augstuma paveras lielisks skats uz jūru, krastu un pilsētu!
Pilsētas centrā atrodošais Skulptūru parks, kuru šobrīd rotā pazīstamu Lietuvas tēlnieku darbi un vērtīgi Latvijas, Igaunijas, Ukrainas un Armēnijas tēlnieku darbi.
Jaunā Muzikālā strūklaka siltā laikā pārsteidz izklaides cienītājus ar mūzikas, gaismas un ūdens deju.
1961. gadā tika uzstādīta skulptūra "Jūratė ir Kastytis", kas kļuva par vēl vienu kūrorta simbolu.
470 metrus garais jūras mols, kas stiepjas tālu jūrā, ir "Palangos tiltas". No mola paveras lielisks skats uz kāpām, zeltīto pludmali un nebeidzamiem jūras plašumiem. Šeit var klausīties jūras šalkoņā, kaiju saucienos un vakarā tvert jūrā krītošās saules pēdējos starus!..

Ceļojumu turpinām uz Žibininku ciemu

Pusdienas atpūtas un izklaides kompleksā HBH "Juozo Alus". 1995. gada 1. maijā nelielajā Žibininku ciemā HBH alus darītava "Juozo Alus" piepildīja pirmās mucas. Alus cienītājiem pie darītavas tika iekārtots bārs, kurā pie trim galdiņiem varēja nosēsties tikai 18 cilvēki. Bāra popularitāte auga milzīgā ātrumā. Oktobrī tika atvērta jauna zāle, nedaudz vēlāk - trešā, ceturtā, piektā, un tā bez gala!..
Šodien HBH "Juozo Alus" atpūtas un izklaides kompleksā vienlaicīgi var uzņemt un apkalpot 1500 apmeklētājus. Šeit jums piedāvās iestiprināties ar izciliem, tradicionāliem lietuviešu un žemaišu ēdieniem, daudzi no kuriem ir atzīmēti kā "Kulinārais mantojums".
Pēc pusdienām tie, kas vēlēsies, varēs doties pastaigā pa HBH "Veselības un joku taku", ieelpot priežu svaigo gaisu un apskatīt moderno skulptūru parku.

Tālāk, dodamies uz atveseļošanās un atpūtas kompleksu "Atostogų parkas". Tas ir lielākais atveseļošanās un atpūtas kompleksu Lietuvas rietumos, kur ķermeņa stiprināšanai un labsajūtai tiek piedāvāti 16 baseini un 8 pirtis. Komplekss "Atostogų parkas" aicina izbaudīt ūdens aktivitātes, unikālās pirts programmas, labsajūtas un spa procedūras.
3 stundu baseinu un pirts zonas apmeklējums. Jūsu patīkamai atpūtai un veselībai:
Āra baseini: vēsais, sporta ar hidromasāžas kaskādēm, minerālūdens baseins un 3 hidromasāžas baseini.
Iekštelpu baseini: sporta, masāžas, treniņu, bērnu, Kneipa celiņš, baseins ar sertificētu, dabīgu, ģeotermālo ūdeni.
Pirtis: pirmā Lietuvā pirts "Nefritas", tvaika pirts "Druskų pirtis", tradicionālā lietuviešu pirts "Perenė", aromātiskā pirts "Riauška", āra pirts "Širšių lizdas", āra pirts "Ponų pirtis".
Par papildu samaksu vienreizējs dzintara pirts "Saulės" apmeklējums. Lai radītu pirmo un lielāko dzintara pirti pasaulē, tika izmantotas trīs tonnas Baltijas jūras dzintara. Sienas, griesti un pat lāvas ir pārklātas ar dabisko dzintaru. Kopējā pirts platība ir 22 m2, un tajā vienlaicīgi var atrasties līdz 15 cilvēkiem. Pirts patīkami piepildītās ar darvas smaržu, cilvēks ieelpojot gaisu un caur ādu absorbē sevī dzintara pozitīvās īpašības: stimulē vielmaiņas procesus, nomāc dažādus iekaisumus, uzlabo asinsriti.
Ieteicamais dzintara pirts "Saulės" apmeklējuma - līdz 30 minūtēm.
Svarīgi! Jums līdzi jābūt peldkostīmam, kā arī dvielim un gumijas čībām.
 
Vakarpusē atgriežamies Palangā
 
Iekārtojamies viesnīcā "Sveikatos centras "Energetikas""
 
Brīvais laiks
 
 
2. diena – Palanga – Klaipēda: delfinārijs, Lietuvas Jūras muzejs-akvārijs un Klaipēdas vecpilsēta – Rīga

Brokastis viesnīcā 

Pēc tam dodamies uz Klaipēdu

Klaipēda (vēsturiski Mēmele, vāciski: Memel, lietuviski: Klaipėda) ir trešā lielākā Lietuvas pilsēta ar aptuveni 150 600 iedzīvotājiem. Pilsēta atrodas valsts rietumu daļā, kur saplūst Baltijas jūra un Kuršu joma. Tā ir viena no lielākajām neaizsalstošajām ostām Baltijas jūras un Kuršu jomas krastos.
Kuršu apmetnes mūsdienu pilsētas teritorijā ir zināmas kopš mūsu ēras pirmajiem gadsimtiem. 1252. gadā Livonijas ordenis šeit uzbūvēja pili Mēmelburgu, bet pēc tam 1252. - 1253. gadā lika pamatus pilsētai. Apmēram 1258. gadā Mēmelei piešķīra Lībekas pilsētas tiesības. Kopš 1384. gada pilsēta bija Vācu ordeņa atbalsta punkts karā pret lietuviešiem un tika vairākkārt iznīcināta. 1422. gadā Melnas miera līguma rezultātā starp Polijas karalisti un Lietuvas lielkņazisti, no vienas puses, un Vācu ordeni, no otras puses, Mēmele palika ordeņa pakļautībā.
No 1525. gada Mēmele piederēja Prūsijas hercogistei, 1629. - 1635. gados Zviedrijai, bet no 1701. gada Prūsijas karalistei. Septiņgadu kara laikā pilsēta atradās Krievijas impērijas pakļautībā, bet 1757. gadā atkal nonāca Prūsijā. 1871. gadā Mēmele kļuva par Vācijas impērijas vistālāk uz ziemeļiem esošo pilsētu.
No 1919. līdz 1922. gadam Mēmele un viss Klaipēdas apgabals kļuva par Antantes protektorātu. 1923. gada 16. februārī Antantes vēstnieku padome nolēma Mēmeles teritoriju nodot Lietuvai. Pēc Mēmeles apgabala nodošanas Mēmeles pilsēta tika pārdēvēta par Klaipēdu. 1939. gada 20. martā Vācija izvirzīja Lietuvai ultimātu, prasot Klaipēdas apgabala atgriešanu, ko Lietuva bija spiesta pieņemt. No 1939. līdz 1945. gadam Klaipēdas reģions bija Vācijas sastāvā.
1945. gada augustā ar Potsdamas konferences lēmumu Klaipēdas apgabals tika nodots Lietuvas PSR. 1987. gadā tika atklāta starptautiska kravas prāmju satiksme no Klaipēdas uz ostu Mukrana Vācijas Demokrātiskajā Republikā.
1991. gadā Klaipēdas osta tika izveidota, apvienojot tirdzniecības un zvejas ostu. Ostas platība ir 415 ha, akvatorijas platība ir 623 ha. Osta ir aprīkota ar piestātnēm ar kopējo garumu 24,9 km. Osta spēj pārkraut līdz 40 miljoniem tonnu kravu gadā un apkalpo aptuveni 7000 kuģu gadā.
2014. gadā tika atklāts Klaipēdas sašķidrinātās dabasgāzes (SDG) terminālis, ko Lietuva patstāvīgi uzbūvēja tikai 3 gados. Šis ir pirmais šāda veida terminālis Baltijas valstīs, kas nodrošinās Lietuvai enerģētisko neatkarību.
Šodien Klaipēda ir mierīga jūras pilsēta ar bagātu kultūru. Vēsturiskais mantojums to atšķir no citām Lietuvas pilsētām. Šeit joprojām jūtams vāciskais gars, bet ēku arhitektoniskais stils un līkumainās ielas atšķir Klaipēdu no Viļņas vai Kauņas. Pilsētā ir labi attīstīta tūrisma infrastruktūra, un pludmales ne ar ko neatpaliek no Palangas!..

No Klaipēdas Jaunās pārceltuves ar prāmi pārceļamies uz Kuršu kāpu

Tikai dažas minūtes ar prāmi, un no Klaipēdas nokļūsiet īstā paradīzē - UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautajā Kuršu kāpā un Klaipēdas pilsētas daļā ar nosaukumu Smiltīnē. Tagad šī ir klaipēdiešu un viesu popilārākā un iecienītākā vieta. Ir patīkami pavadīt laiku šajā neskartajā Kuršu kāpas dabā, ieelpojot priežu sveķaino smaržu un pastaigājoties pa smilšaino jūrmalu. Smiltīnē var apskatīt seno zvejas kuģu ekspozīciju, ieskatīties 19. gadsimta etnogrāfiskajā zvejnieku sētā, aplūkot interesanto 12 metrus augsto pieminekli "Albatross", kas veltīts jūras dzīlēs bojā gājušajiem kuģiem. Tāpat apmeklētājus pārsteigs viens no Lietuvas apmeklētākajiem muzejiem - Lietuvas Jūras muzejs un delfinārijs.

Apmeklēsim delfināriju un noskatīsimies delfīnu un jūras lauvu priekšnesumu. "Ūdens mākslinieku" priekšnesums ir ļoti aizraujoša un jautra izstāde ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Iepazīšanās ar inteliģentajiem jūras zīdītājiem atstās neizdzēšamu iespaidu jūsu sirdīs!..
1994. gadā blakus Lietuvas Jūras muzejam tika atvērts delfinārijs - vienīgais Baltijas jūras austrumu piekrastē. Izrāžu zāle var uzņemt 1000 skatītājus, un baseina tilpums sasniedz 1800 m3. Šeit dzīvo un trenējas Melnās jūras delfīni un Kalifornijas jūras lauvas.
Šova laikā jūras iemītnieki ne tikai dejo, dzied, zīmē, lec cauri aplim, bet arī sirsnīgi komunicē ar skatītājiem. Izrāde ilgst aptuveni pusstundu: zālē nodziest gaismas, lēni skan skaistas mūzikas skaņas, nelielā apgaismojumā izplūst ūdens strūklas, noskaņojot skatītājus mierīgām pārdomām. Saziņa ar jautriem, draudzīgiem un sirsnīgiem dzīvniekiem liek jebkuram cilvēkam aizmirst par problēmām un pilnībā iegremdēties laimes stāvoklī. Tāpēc ar delfīnterapijas programmu palīdzību šeit tiek ārstēti cilvēki ar fiziskām un garīgām slimībām.

Apmeklēsim arī Lietuvas Jūras muzeju-akvāriju. Muzejs tika atklāts 1979. gadā bijušajā 19. gadsimta aizsardzības cietoksnī "Kopgalis", ko vācieši uzcēluši Kuršu kāpas pašā ziemeļu galā Mēmeles pilsētas aizsardzībai.
2017. gada decembrī pēc vairāk nekā 3 gadu remonta un restaurācijas apmeklējumiem tika atvērti 24 atjaunoti akvāriji un jauns caurspīdīgs 25 metrus garš tunelis, virs kura var vērot lielā akvārijā peldošas zivis. Virs apmeklētāju galvām peld no Volgas ietekas atvestās 2 metrus garas stores.
Jūras dzīļu iemītnieki un burvīgais bezgalīgais pasaules okeāns izraisīs lielu interesi un sajūsmu ne tikai bērnu, bet arī pieaugušo auditorijā. Redzēsiet ne tikai dažādas zivis, kas dzīvo no ziemeļu līdz dienvidu jūrām un okeāniem, bet akvārija dibenā arī jūras zvaigznes, nogrimušu kuģu fragmentus, enkurus.
Šeit ir arī akvāriji, kuros pārstāvēti Lietuvas upju un ezeru, Baltijas un Ziemeļjūru iemītnieki. Divos akvārijos ar kopējo tilpumu 55 m3 var vērot asarus un vēdzeles, sapalus un zušus, bet septiņos koraļļu rifu akvārijos atrodas aptuveni 70 eksotisko zivju un bezmugurkaulnieku sugas - tās ir jūras zvaigznes, gliemenes, jūras eži, ir pat milzīgas plēsīgās murēnas.
Muzeja otrajā stāvā atrodas cilindriski akvāriji ausainajām medūzām un dažādiem dzīviem koraļļiem. Šeit apkopotas interesantas eksponātu kolekcijas: aptuveni 50 veidu fosilijas, koraļļi, gliemju čaulas, trilobīti, haizivju zobi un eksponāti no dinozauru laikiem. Ļoti iespaidīgas ir bīstamo jūras dzīvnieku, tropisko zīdītāju un jūras putnu skulptūras.
Āra baseinos ir aizraujoši vērot jautro pingvīnu, roņu, jūras lauvu uzvedību. Muzejā ir arī reti sastopamie pelēkie roņi, kuri šeit tiek īpaši audzēti, lai tos palaistu savvaļā Baltijas jūrā.
Bijušajās lielgabalu vietās izvietoti unikāli seni un moderni enkuri un dzenskrūves, kā arī visa veida kuģu modeļi, savukārt ar Lietuvas kuģniecības vēsturi var iepazīties muzeja pazemes telpās, kādreizējās šaujampulvera glabātuvēs.
Bērniem patiks interaktīvas spēles. Atsevišķās muzeja zālēs bērni varēs justies kā īsti jūrnieki laivā, kas šūpojas "viļņos", pārbaudīt savas zināšanas jūrniecībā, nokārtojot jūras mezglu siešanas zinātni.

Pēc tam no Jaunās pārceltuves Smiltīnē ar prāmi pārceļamies atpakaļ uz Klaipēdu

Ekskursija kājām pa Klaipēdas vecpilsētu, kuras laikā ienirsiet senās pilsētas atmosfērā, sajutīsiet tās neatkārtojamo garu un kolorītu, pieskarsieties vēsturei un iepazīsieties ar ievērojamākajiem apskates objektiem.
Ekskursiju sāksim vietā, kur 13. gadsimta beigās Livonijas ordeņa bruņinieki uzcēla Mēmelburgas pili, bet pēc tam nodibināja pilsētu.
Tālāk dosimies pastaigā pa vecpilsētu. Vecpilsētas glītais vācu stils piesaista ar savu unikālo arhitektūru, draudzīgi sagaidīs lieliem bruģakmeņiem klātas ieliņas, daudzkrāsainas pildrežģu mājas ar dakstiņu jumtiem, iekopti pagalmi un senas noliktavas. Šeit visur sagaida pārsteigums: uz mājas jumta sēž skursteņslauķis, noteka lejup lidojoša pūķa veidā, kaķis vārdā Klaipēdis, mācīts dobermanis un mazs bronzas pelēns, kurš, ja pakasīs to aiz auss, piepildīs slepeno vēlēšanos.
Apmeklēsim Teātra laukumu - vienu no populārākajām vietām Klaipēdā. Laukuma galvenais arhitektoniskais akcents ir skaistā vēsturiskā Drāmas teātra ēka, kas celta pirms vairāk nekā divsimt gadiem un tiek uzskatīta par vecāko teātra ēku Lietuvā. Tāpat laukumu rotā 1912. gadā uzstādītā strūklaka, kas veltīta bijušajam pilsētas iedzīvotājam, dzejniekam, Kēnigsbergas universitātes profesoram Simonam Daham. Baskājainās meitenes figūrā ir attēlota viena no dzejnieka S. Daha apdziedātajām varonēm - Anike. Vācu dziesma "Tāravas Anniņa" (vācu: Ännchen von Tharau) vēl šodien dzirdama ne tikai Vācijā, bet arī Šveicē un Austrijā.
Apbrīnosim rātsnamu, kas bija skaistākā ēka pilsētā klasicisma stilā, kurā 1802. gadā viesojās Prūsijas karalis Frīdrihs Vilhelms III un Krievijas cars Aleksandrs. 1807. gadā, kad Prūsijas galvaspilsēta uz laiku tika pārcelta uz Mēmeli, šeit dzīvoja karaliskā ģimene (karalis Frīdrihs Vilhelms III un viņa sieva karaliene Luīze).
Redzēsim Klaipēdas pastu - skaistu vācu neogotikas stila ēku uzcelto 1893. gadā no sarkanajiem ķieģeļiem. Šīs varenās ēkas 42 metrus augstajā tornī atrodas Lietuvas lielākais mūzikas instruments - kariljons ar 48 zvaniem. Zvani skan nedēļas nogalēs pusdienlaikā, bet dažreiz tiek sarīkoti nelieli koncerti.
Pastaigājoties pa gleznaino Danas upes krastmalu, redzēsim leģendāros tiltus pāri Danes upei un apmeklēsim Klaipēdas vizītkarti - Biržas paceļamo tiltu, kas sadala veco un jauno pilsētu. Šeit, zem tilta, redzēsiet vienu no romantiskākajām un mīļākajām skulptūrām - "Nāriņa".
Apbrīnosim arī burinieku "Meridianas", Klaipēdas galveno jūras simbolu. Šis izskatīgais kuģis tika uzbūvēts Somijā 1948. gadā un, cita starpā, tika nodots kā kontribūcija Padomju Savienībai. Senatnē burinieks kuģoja jūrā un bija mācību kuģis daudziem jūrniekiem. Mūsdienās tas ir restorāns un viens no pilsētas apmeklētākajiem objektiem.
 
Brīvais laiks. Laiks vakariņām pilsētas centrā.

Vakarpusē izbraucam uz Rīgu

Ceļš pa Lietuvu un Latviju

Pa ceļam kafijas pauze

Vēlu vakarā atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta tūrisma klases autobusā
* nakts viesnīcā "Sveikatos centras "Energetikas"" divvietīgos, trīsvietīgos un četrvietīgos numuros ar brokastīm
prāmis uz Kuršu kāpu (biļete turp-atpakaļ)
* autobusa pārcelšana ar prāmi
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi
 
Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
 
* Palangas dzintara muzejs:
apmeklējums - pieaugušajiem 6.00 EUR, bērniem, 3.00 EUR
apmeklējums (no 15. maija līdz 15. septembrim) - pieaugušajiem 8.00 EUR, bērniem 4.00 EUR
gida pakalpojumi - 50.00 EUR grupai
 
* Palangas apskates ekskursija ar vietējo gidu - 3.00 EUR personai

* Atveseļošanās un atpūtas komplekss "Atostogų parkas":
3 stundu baseinu un pirts zonas apmeklējums darba dienās :
pieaugušajiem no 16 līdz 64 gadiem - 24.00 EUR, pensionāriem no 65 gadiem - 20.00 EUR, bērniem no 5 līdz 15 gadiem - 10.00 EUR, vecākiem ar bērnu līdz 15 gadiem - 48.00 EUR, bērniem līdz 4 gadiem bezmaksas
3 stundu baseinu un pirts zonas apmeklējums brīvdienās:
pieaugušajiem no 16 līdz 64 gadiem - 32.00 EUR, pensionāriem no 65 gadiem - 24.00 EUR, bērniem no 5 līdz 15 gadiem - 16.00 EUR, vecākiem ar bērnu līdz 15 gadiem - 64.00 EUR, bērniem līdz 4 gadiem bezmaksas
vienreizējs dzintara pirts "Saulė" apmeklējums - apmeklētājam 5.00 EUR (tikai ar baseinu un pirts zonas apmeklējumu biļeti). Bērniem līdz 12 gadiem apmeklēt dzintara pirti nav atļauts.
noma: dvielis - apmeklētājam 3.00 EUR, halāts - apmeklētājam 4.00 EUR

* Delfinārijs - delfīnu un jūras lauvu priekšnesumus:
apmeklējums - pieaugušajiem 8.00 EUR, bērniem, pensionāriem 4.00 EUR
apmeklējums (no 1. jūnija līdz 31. augustam) - pieaugušajiem 15.00 EUR, bērniem, pensionāriem 10.00 EUR
 
* Lietuvas Jūras muzejs:
apmeklējums - pieaugušajiem 7.00 EUR, bērniem, pensionāriem 3.50 EUR
apmeklējums (no 1. jūnija līdz 31. augustam) - pieaugušajiem 13.00 EUR, bērniem, pensionāriem 6.50 EUR
 
* Klaipēdas apskates ekskursija ar vietējo gidu - 3.00 EUR personai

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!