Atveseļošanās un atpūtas komplekss "Atostogų parkas" un pirmā pasaulē dabiskā dzintara pirts "Saulės" - HBH "Juozo Alus" - kūrorts Palanga un dzintara muzejs

Palangas gerbonisCeļojuma ilgums - 1 diena

Grupas ( 40 + 2 ) pasūtīts brauciens

Cena 22.00 EUR personai

Grupas organizētājiem autobuss un ieejas biļetes – bez maksas!

Ja grupā cits cilvēku skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

6.30 izbraucam no Rīgas

Ceļš pa Latviju un Lietuvu

Pa ceļam kafijas pauze

Ierodamies "Atostogų parkas", kas ir lielākais atveseļošanās un atpūtas komplekss Rietumeiropā, kur atpūtai un veselībai tiek piedāvāti 15 baseini. "Atostogų parkas" bija pirmais Lietuvā, kas veselības uzlabošanas nolūkos sāka izmantot ģeotermālo minerālūdeni. Komplekss aicina izbaudīt ūdens aktivitātes, unikālās pirts programmas, labsajūtas un spa procedūras.

Apmeklējam uz 3 stundām baseinu un pirts zonu:
tvaika pirti "Druskų pirtis"
tradicionālo lietuviešu pirti "Perenė"
aromātisko pirti "Riauška"
privāto infrasarkano pirti un džakuzi "Raudonoji"
āra pirti "Širšių lizdas"
privāto āra pirti "Ponų pirtis"

Par papildus samaksu 3 EUR vienreizējs dzintara pirts "Saulės" apmeklējums. Lai radītu pirmo un lielāko dzintara pirti pasaulē, tika izmantotas trīs tonnas Baltijas jūras dzintara. Sienas, griesti un pat lāvas ir pārklātas ar dabisko dzintaru. Kopējā pirts platība ir 22 kvadrātmetri, un tajā vienlaicīgi var atrasties līdz 15 cilvēkiem. Pirts ir patīkami piepildīta ar darvas smaržu, cilvēks ieelpojot gaisu un caur ādu absorbē sevī dzintara pozitīvās īpašības: stimulē vielmaiņas procesus, nomāc dažādus iekaisumus, uzlabo asinsriti.
Ieteicamais apmeklējuma ilgums - līdz 30 minūtēm.

Par papildus samaksu 7 EUR procedūra "Jūras minerāli" baseinā ar ģeotermālo minerālūdeni ! Šis ūdens nāk no 2154 metrus dziļa urbuma un piesātināts ar tādām minerālvielām kā K, Mg, Ca, Cl, tāpēc tam ir pozitīva ietekme uz sirdi un asinsvadiem, nerviem, kauliem un muskuļiem.

Pēc tam dodamies uz atpūtas kompleksu HBH "Juozo Alus". Pusdienas – lietuviešu nacionālā virtuve un vietējo brūvētais alus.

Tālāk izbraucam uz Palangu

Palangas vēsture sākas 18.gadsimtā, kad tā bija vienkāršs zvejnieku ciemats. 19.gadsimtā grāfs Tiškevičs, vietējās dabas krāšņuma apburts, šeit nolēma izveidot kūrortu. Šodien Palanga ir mūsdienīgs kūrorts ar daudzām viesnīcām un villām, plašu un tīru pludmali un attīstītu infrastruktūru.

Apmeklējam Palangas dzintara muzeju. Bijušajā grāfa Fēliksa Tiškeviča muižā dzintara muzejs darbu sāka 1963.gada 3.augustā. Muzejs, kas atrodas pašā Birutes parka centrā, iekārtots krāšņā pilī un ir viens no visvairāk apmeklētajiem muzejiem Lietuvā. Muzejā ir lielākā dzintara kolekcija pasaulē ar aptuveni 30 tūkstošiem eksponātu.

Pēc tam dosimies pastaigā pa kūrortpilsētu Palangu: Birutes parks, Birutes kalns, Basanavičusa iela (pilsētas centrs, kur daudz kafejnīcu, restorānu, izklaides), kūrorta simbols skulptūra "Jūratė un Kastytis", jūras tilts "Palangos tiltas", kas iestiepjas jūrā 470 metru garumā.

Brīvais laiks

19.00 izbraucam uz Rīgu

Ceļš pa Lietuvu un Latviju

Pa ceļam kafijas pauze

Vēlu vakarā ierodamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta tūrisma klases autobusā
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
* ieejas biļetes:

"Atostogų parkas" baseinu un pirts zonas apmeklējums uz 3 stundām: pieaugušajiem no 16 līdz 64 gadiem – 22.00 EUR, bērniem no 5 līdz 15 gadiem – 12.00 EUR, pensionāriem no 65 gadiem – 12.00 EUR, vecākiem ar bērnu līdz 15 gadiem – 44.00 EUR
Vienreizējs dzintara pirts "Saulės" apmeklējums ar baseinu un pirts zonas biļeti + 3.00 EUR personai
Procedūra "Jūras minerāli" baseinā ar ģeotermālo minerālūdeni ar baseinu un pirts zonas biļeti + 7.00 EUR personai

Uzmanību!
Bērniem līdz 4 gadiem baseinu un pirts zona ir bez maksas
Bērniem līdz 4 gadiem ieeja "Jūras minerālos" nav atļauta
Noma: dvielis – 2.00 EUR, halāts – 3.00 EUR

Palangas dzintara muzejs - pieaugušajiem 4.00 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem 2.00 EUR

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!

 

 

Zibininku ciems