Pārsteidzošā Tartu vecpilsēta un zinātnes centrs AHHAA

TartuCeļojuma ilgums - 1 diena

Grupas ( 40 + 3 ) pasūtīts brauciens

Cena 19.00 EUR skolēnam

Skolotājiem autobuss un ieejas biļetes - bez maksas !

Ja grupā cits skolēnu skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

7.00 izbraucam no skolas

Ceļš pa Latviju un Igauniju

Pa ceļam neliela apstāšanās

Ierodamies Tartu

Apmeklējam AHHAA zinātnes centru – 3 stundas jautrības un piedzīvojumu. AHHAA zinātnes centrs ir lielākais un modernākais Baltijā. Tas piedāvā iepazīsties ar zinātni un tehnoloģijām, pašiem izmēģinot un atklājot. Zinātnes centrs piedāvā gan zinātni, aizraujošas nodarbības, piedzīvojumus un noderīgas iemaņas, gan dod iespēju patīkamai laika pavadīšanai. Centrā atradīsiet atraktīvu mācību vidi un iegūsi jaunas zināšanas. Lielākā daļa izstāžu veidotas pēc metodes "rokas klāt". Centra platība mērāma vairāk kā 3000 kvadrātmetros un tajā atrodas pastāvīgo izstāžu zāles – tehnoloģiju un dabas, kā arī eksponāti, kas izvietoti balkonos un foajē. Papildus var apmeklēt planetāriju un darbnīcas.

Dosimies pastaigā pa pilsētas vēsturisko centru. Tartu ir otra lielākā Igaunijas pilsēta un vecākā pilsēta Baltijā, kas pirmo reizi minēta 1030.gadā. Ja Tallina ir Igaunijas politiskais un ekonomiskais centrs, tad Tartu uzskata par Igaunijas intelektuālo un kultūras centru. Tartu ir ļoti kompakta pilsēta, lielākā daļa apskates objektu, restorānu un naktsdzīves punktu atrodas uz vienas-divām paralēlām ielām. Šajā pilsētā, kas ir arī radošās un zinātniskās kultūras centrs, vienmēr kaut kas notiek – gan teātra izrādes, gan koncerti un festivāli.
Galvenie apmeklējamie objekti Tartu: rātsnams un Rātslaukums, Tartu universitāte, pilskalns, Doma baznīcas drupas, Eņģeļa tilts un Velna tilts, šķībais nams.

Pēc tam dodamies uz Tartu tirdzniecības centru

Izbraucam uz Rīgu

Ceļš pa Igauniju un Latviju

Pa ceļam neliela apstāšanās

Vakarā atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta tūrisma klases autobusā
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi
* visas ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
* ieejas biļetes:

AHHAA zinātnes centrā - pieaugušajiem 15.00 EUR, skolēniem 11.00 EUR

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!

 

 

Tartu