Dinozauru parks Radaiļos - Klaipēdas vecpilsēta un delfīnu šovs

klaipedaCeļojuma ilgums - 1 diena

Grupas ( 40 + 3 ) pasūtīts brauciens

Cena 20.00 EUR skolēnam

Skolotājiem autobuss un ieejas biļetes - bez maksas !

Ja grupā cits skolēnu skaits, cenu lūdzu jautāt!

 

No rīta izbraucam no skolas

Ceļš pa Latviju un Lietuvu

Pa ceļam neliela apstāšanās

Ierodamies Radaiļos

Apmeklējam Dinozauru parku - DINO Park. 7 km attālumā no Klaipēdas atrodas lielākais Baltijas valstīs Dinozauru parks. Tajā kopumā ir sastopami 40 dinozauri, no kuriem lielākais ir 12 metrus augsts. Dosimies aizraujošā pastaigā un iepazīsimies ar dinozauru daudzveidību, uzzināsim daudz interesanta par viņu dzīvi.
Pēc jautrās un izzinošās pastaigas noskatīsimies 5D filmu par dinozauriem, bērni varēs izklaidēties rotaļu laukumā, vizināties ar mašīnītēm, karuseļos, ar katamarāniem, apmeklēt spoguļu labirintu utt.
 
Piedāvājam apmeklēt otrādi apgriezto māju. Māja uzbūvēta ar jumtu uz leju, tajā viss ir apgriezts kājām gaisā, rotaļīgi izjaucot mūsu ikdienas rutīnu un izjūtas. Šī relaksējošā izklaide ir paredzēta mums, kurus ir nomocījusi ierastā kārtība un paradumi, lai kā no jauna paskatītos uz nepieciešamību pēc komforta un stabilitātes.

Pēc tam izbraucam uz Klaipēdu

Klaipēda ir trešā lielākā, pēc Viļņas un Kauņas, un vienīgā neaizsalstošā ostas pilsēta Lietuvā. Pilsēta atrodas vietā, kur saplūst Kuršu joma un Baltijas jūra.

Ekskursija pa vecpilsētu: 18.–19.gadsimta koka pildrežģu ēkas, Danes upes krastmala ar vecajām noliktavu ēkām, Teātra laukums, pilsētas simbols Tāravas Anniņa, Danes upē noenkurotais burinieks "Meridianas".

Pārceļamies ar prāmi uz Kuršu kāpu

Pastaiga pa Kuršu kāpu līdz Lietuvas jūras muzejam un delfinārijam, lai noskatītos delfīnu priekšnesumu. Šovs - aizraujošs priekšnesums ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Pēc šova atgriežamies ar prāmi atpakaļ uz Klaipēdu

Apmeklējam tirdzniecības centru AKROPOLIS

Vakarā atgriežamies Rīgā

 

Ceļojuma cenā iekļauts:
* viena vieta autobusā
* grupas vadītāja - gida pakalpojumi
* visas ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
* ceļojuma apdrošināšana
* ēdināšana
* ieejas biļetes:

Dinozauru parks - apmeklētājam 6.50 EUR
Biļetes cenā iekļauta dinozauru apskate un visu izklaides objektu apmeklēšana: 40 dabiska lieluma maurojošu un kustīgu dinozauru apmeklējums, batuti, 5D kinoteātris, katamarāni "Gulbji", katamarāni "Retro mašīnas", spoguļu labirints, mašīnītes, zirdziņu karuselis, vilcieniņu karuselis, rūķīšu pilsētiņa, bērnu rotaļu laukums, parka audžubērnu apmeklējums (kaziņas, trusīši u.c.), šūpoles, animatori

Dinozauru parks + otrādi apgrieztā māja - apmeklētājam 10.00 EUR

Prāmis uz Kuršu kāpu - brauciens turp - atpakaļ 0.80 EUR

Delfīnu šovs – pieaugušajiem 6.00 EUR, skolēniem 3.00 EUR (no 1.jūnija līdz 31.augustam pieaugušajiem 9.00 EUR, skolēniem 4.50 EUR)

 

Svarīgi! Līdzi jābūt pasei vai ID kartei!

 

 

DINO Parks Radaili